Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl20 Kq

• vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($34.10)
      Hero ($28.77)
      CO ($18.40)
      BTN ($22.56)

Dealt to Hero Q:diamond: K:diamond:

fold, fold, SB raises to $0.80, Hero calls $0.60

FLOP ($1.60) 4:diamond: 5:spade: T:diamond:

SB bets $1.60, Hero calls $1.60

TURN ($4.80) 4:diamond: 5:spade: T:diamond: 9:club:

SB bets $4.80, Hero calls $4.80

RIVER ($14.40) 4:diamond: 5:spade: T:diamond: 9:club: J:club:

SB bets $26.90 (AI), Hero calls $21.57 (AI)

SB shows T:club: T:spade:
      (Pre 54%, Flop 73.5%, Turn 77.3%)

Hero shows Q:diamond: K:diamond:
      (Pre 46%, Flop 26.5%, Turn 22.7%)

Hero wins $56.04

Ellenfél ismeretlen.
      Turn call kérdéses.Igaz ,hogy lett egy gotshotunk is,viszont az erős licitjei miatt valószínű,hogy a K-t és a Q-t nem számíthatjuk outnak.De ,ha tényleg erős keze van,akkor több implikált eséllyel számolhatunk,ha a sorunk esik.Most szerencsére az esett,ha a szín jön, nem hiszem,hogy kifizetett volna.
  • 4 válasz
    • Z0ZI
      Z0ZI
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.29, Hozzászólások: 535
      Preflop ilyen lappal én 80%-ban emelek vakharcban pozícióból! A turn call picit necces read nélkül, de persze jól sült el....szerintem ha lejön a szín akkor sem tudta volna dobni, persze ez is read kérdése! Ha ebben biztosak vagyunk, hogy mindenképp betolja a pénzt akkor jogos lehet a call!
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Flopon megpróbálnám betenni -> raise/broke

FD , 2 overcard és backdoor sorhúzó nekem már elég ahhoz, hogy egy vakharcban betegyem.

Egy flop raise-zel van FE (nyilván nem most, ebben a konkrét szituban) is, és sokszor megveszed már itt a hátralévő két lapot, mert ha csak calloz, akkor ritkán nyit bele a turnbe, és dönthetsz ott check behind mellett is.
    • crazy3317
      crazy3317
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.12, Hozzászólások: 674
      Original von ALCU01 Flopon megpróbálnám betenni -> raise/broke

FD , 2 overcard és backdoor sorhúzó nekem már elég ahhoz, hogy egy vakharcban betegyem.

Egy flop raise-zel van FE (nyilván nem most, ebben a konkrét szituban) is, és sokszor megveszed már itt a hátralévő két lapot, mert ha csak calloz, akkor ritkán nyit bele a turnbe, és dönthetsz ott check behind mellett is.
      +1
      my man, my man... :>
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      flop raise broke van fe és jo ev.