Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL4-AKo Preflop Squeeze AI

• tazvagyok
      tazvagyok
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.21, Hozzászólások: 1.955
      $0.02/$0.04 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG SmiL***10 ($3.61)
      UTG+1 rost***1 ($4.21)
      CO just***2 ($3.50)
      BTN Geor***3 ($8.33)
      SB De4d***4 ($1.79)
      BB Hero ($4)

Pre-Flop: ($0.06, 6 players) Hero is BB A:heart: K:spade:
      1 fold, rost***1 raises to $0.16, 1 fold, Geor***3 calls $0.16, De4d***4 calls $0.14, Hero goes all-in $3.96, rost***1 folds, Geor***3 folds, De4d***4 folds

Final Pot: $4.48

Ilyet szabad? Mentségemre legyen mondva, viszonylag értelmesebbek voltak az ellenfelek, tudnak dobni.
  • 7 válasz
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Háááát... :f_ugly: Végülis maximalizáltad az FE-t, az meg AK-val nem árt :) De én azért maradnék a "Hero raises to 0.80"-nál, végülis játszani akarunk az AK-val :f_cool:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      amúgy tour játékos vagy/voltál? ott lépik meg a 3bet push-t hasonló lapokkal megfelelő stack size-nál,pl ha egy std 3betel már commitálnák magukat+sok a dead money és a pushal növelik a FE-t etc...na m1 én viszont nem mtt-zek szóval lépjünk tovább.

na amúgy sztem nem jó,már csak azért sem,mert ezt a line-t AA/KK-val nem léped meg sztem,méghozza value vesztés miatt,ergo simán readelhető lesz h nálad ez AK.

ami már jó,h a játékosokat lehet kategorizálni,vki az ilyen move-okra csak KK+-al callol,de van aki szélesíti ilyenkor a calling ranget és megad JJ-szerű lapokkal is,de a problem az h ellenük is csak flippelsz,míg azokban az esetekben mikor SD nélkül viszed a potot,nyersz kb 10bb-t.

aztmondom menjen egy std 3bet :s_thumbsup:
    • tazvagyok
      tazvagyok
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.21, Hozzászólások: 1.955
      Rendben, tehát nem standard.

Az a baj, hogy ha reraiselek 0.80-ig, és callolják, akkor OOP nehéz szituációkba kerülhetek. Pl: tipikusan le tud stackelni egy set is akár. Lehet hogy túl paranoiás vagyok, és a setet ki kell fizetni, de én nem szeretném. Ha pedig egy alacsonyabb ásszal jön valaki, könnyen lehet egy A-os flopon 2 párja, és azt sem szeretném. Lehet hogy ezt most túl kombináltam, elvégre mégiscsak játszani ültem le. :D
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Original von tazvagyok Rendben, tehát nem standard.

Az a baj, hogy ha reraiselek 0.80-ig, és callolják, akkor OOP nehéz szituációkba kerülhetek. Pl: tipikusan le tud stackelni egy set is akár. Lehet hogy túl paranoiás vagyok, és a setet ki kell fizetni, de én nem szeretném. Ha pedig egy alacsonyabb ásszal jön valaki, könnyen lehet egy A-os flopon 2 párja, és azt sem szeretném. Lehet hogy ezt most túl kombináltam, elvégre mégiscsak játszani ültem le. :D
      Túl paranoiás vagy, ennyi :f_cool: Setbe, két párba nem csak AK-val lehet beleszaladni :f_smile:
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha ezt megcsinálod AA vagy KK-al is akkor nem rossz, de a standard 3bet jobban tetszene nekem is. Ha ezt megadja egy kézbepár (ami hatalmas hiba egyébként) és leszettel egy A vagy K magason, az pech, de hosszútávon neked lesz +EV ha máskor meg dobja ha nem jön a szet.
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Nekem is azt mondták anno, hogy a shorthanded asztaloknál kezdőként mindenkinél setet fogok sejteni.. :D
    • hellee
      hellee
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.07, Hozzászólások: 88
      Preflop allinnál bármely párnak nagyobb az esélye a győzelemre, mint az AKnak...