Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

BSS SH - NL400 - 4Jo - push for value river?

• kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      A kézelemző elemzését hamarosan be fogjuk tenni, addig is örvendenénk ha minél több hozzászólás/elemzés érkezne az alábbi leosztáshoz.

Üdv.
      kisike

originally posted by Sim87

Full Tilt Poker $400.00 No Limit Hold'em - 4 players

SB: $204.70
      BB: $835.50
      CO: $472.30
      Hero (BTN): $1441.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with 4 :club: J :club:
      CO raises to $12, Hero raises to $38, 2 folds, CO calls $26

Flop: ($82.00) 7 :club: Q :club: 2 :heart: (2 players)
      CO checks, Hero bets $45.00, CO calls $45

Turn: ($172.00) 2 :club: (2 players)
      CO checks, Hero bets $92.00, CO calls $92

River: ($356.00) 8 :club: (2 players)
      CO checks, Hero

Villain egy regulár (24 / 22 / 3AF / 25WTS), néhányszor 3-beteltem ellene ebben a sessionben, pl. az előző kézben is.

A hidegen megadó skálája Qx kezeket és lassan játszott felső párokat tartalmazhat. Azt hiszem agresszívnak/kellemetlen játékosnak látott engem.

Értékért pusholás a riveren?
  • 6 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Úgy látom, hogy egy elég szűk skálára tesszük az ellenfelet és ezen információ alapján nekem az a véleményem, hogy ezen a riveren csak a A vagy K-t tartalmazó kezek fognak már megadni egy pusht és persze a QQ. Őszintén szólva nem is tudok nála elképzelni más kezet, mert elég érdekes lenne, ha mondjuk -et nem tartalmazó AA vagy KK nem emelt volna vissza legkésőbb a turnön. Ha pedig csak megadott ezekkel, nem hiszem hogy adná a pusht.
      Érdekes hand.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Qx el megadnak 3betet, hihetetlen, még a Kx is loose nekem, ez lehet +EV? valami pro válaszolhatna rá... Egyébként ez már nagyon nem az én szintem, de én itt nem pusholnék egyszerűen nem látok olyan handet ami fizetné a pusht... Én nem hiszem, hogy rosszabb :club: nélkül adná... chbzném vagy kis value bet...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Gondolom a Qx-et úgy értette, hogy KQ, AQ és ha valaki sokat 3betel, akkor a range ellen akár jó is lehet mindkettő. Én egyébként sem szeretek cc-ozni 3beteket, főleg nem OOP.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Ha villain valóban figyelmes, és egy agro, nyomulós típusú játékosként lát minket, semmi oka nincs visszaemelni A:cA K:cK-val sem, mivel további -tól már nem nagyon kell félnie, inkább hagyja hadd csináljuk végig a műsort.

Őszintén szólva nem hiszem, hogy :cT-vel, vagy :c9-el majd dalolva nyomja meg a call gombot, mellesleg rengeteg :cA és :cK van abban a range-ben amit adtam neki:

23,430,764 games 4.626 secs 5,065,015 games/sec

Board: 7c Qc 2h 2c 8c
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 35.296% 35.35% 00.00% 8283234 0.00 { Jc4c }
      Hand 1: 64.704% 64.81% 00.00% 15184948 0.00 { QQ+, TT, AcKc, AcKd, AcKh, AcKs, AdKc, AhKc, AsKc, AcQd, AcQh, AcQs, KcQd, KcQh, KcQs }
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Kösz a hozzászólásokat :f_thumbsup:

Peter87

Hogyan játszana AQ lapokkal? 4-bet a flop előtt vagy check/raise flop? Ugyanez KQ lapokkal?

Nem hiszem, hogy olyan gyakran játszana lassan csúcs pár csúcs melléklappal a flopon, ez nem standard NL400-on.

Emiatt már látom olyan nagyon gyakran az A/K lapokat a skálájában, ezért ez egy értékért pusholás. Lehet, hogy megad olyanokkal, mint a TT vagy 99. A pot kicsi és az eddigi játékod alapján laza dobást hajthat végre.

Kriskator

Azt gondolom, hogy lehet nála AK/AQ, ebben a helyzetben valószínűleg én is c/c-t játszanék ezekkel. Lehet, hogy többszörös töltetet kapok és ez oké is, legjobb esetben én is lapot tartok.

A 99, TT, K:cQ és A:cQ skálára tekintve 50% a részesedésünk, de nem hiszem, hogy T lappal olyan gyakran megadna ott, mert csak 300$-ja maradt.

Úgyhogy azt gondolom, ez egy hátulról passzolás. Az én szememben a push mindenekelőtt inkább blöff, mint érték.

Panny1

Az eddig történtek alapján szerintem Villain ebben a potban 4-betelne az olyan erős kezekkel, mint az AQ.

Nincs sok A/K lap a skálájában. Néhány helyzetben lehet, hogy előfordult nála AK vagy KQ kombinált húzó, de nem olyan gyakran. Ezekkel a kezekkel pedig esetleg check/raise-t játszana a flopon.

Ha úgy gondolom, hogy laza megadást kaphatok, akkor a pusht választom. Ha viszont Villain azt gondolja, hogy csak a nuttal vagy a második nuttal pusholunk, akkor nem egyértelmű, hogy milyen blöff-fogót tarthat.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      Original von LorD231984 Qx el megadnak 3betet, hihetetlen, még a Kx is loose nekem, ez lehet +EV? valami pro válaszolhatna rá... Egyébként ez már nagyon nem az én szintem, de én itt nem pusholnék egyszerűen nem látok olyan handet ami fizetné a pusht... Én nem hiszem, hogy rosszabb :club: nélkül adná... chbzném vagy kis value bet...
      QJs+ szerintem simán oké. de lehet T9s, JTs is. ha sokat 3-betelnek az arcok, nem callozhatunk csak ilyen 99, TT, meg AQ-val 3-betet. persze ez csak általánosságban igaz, nitek ellen nem lennék ilyen laza