Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl 10 sh: AT

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 413567
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $5.35
      CO: $11.80
      BTN: $12.35
      SB: $11.10
      Hero (BB): $10.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A :spade: T :heart:
      2 folds, BTN raises to $0.30, SB calls $0.25, Hero calls $0.20

Flop: ($0.90) 9 :diamond: 4 :club: T :club: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN bets $0.80, SB calls $0.80, Hero calls $0.80

Turn: ($3.30) 5 :diamond: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN checks

River: ($3.30) J :diamond: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN bets $2, SB folds, Hero ???
  • 4 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      pre fold, ilyen line után meg beleférhet egy call szerintem a riveren. épp annyira lehe ez blöff, mint az hogy elkapott egy J-t.

ha már megadtam pre, vagy donkolnám a flopot, vagy raise, mert van mitől védekezni, btn betje csak egy szimpla cbet egyenlőre...
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Sharrrky pre fold, ilyen line után meg beleférhet egy call szerintem a riveren. épp annyira lehe ez blöff, mint az hogy elkapott egy J-t.

ha már megadtam pre, vagy donkolnám a flopot, vagy raise, mert van mitől védekezni, btn betje csak egy szimpla cbet egyenlőre...
      pre tényleg jobb a fold.
      de flop raise megint hülyeségnek tartom:
      -3way draw heavy boardon cbetel kb potot---->nekemott helyben azjönne le h védi a kezét a húzoktól...blöffbe megint minek fordítsam a kezem?ha enemy 3betel úgysem fogom berakni a stackem,raise / foldn erősen SD képes handel elég fishy move lenne.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      értem én r/f-olni akármivel lehetne, de ha azt vesszük, hogy még mindíg 3way lesztek a megadásoddal a turnön és bármilyen :club: illetve J+esetén még nehezebb döntést hozni. szerintem itt egy c/raisel kb. AA-t is van esély dobatni, mert BU SBről sem tudja,hogy slowolni akart-e? Sajnos ezt mi sem tudjuk itt még SBről... akkor meg inkább a donk. Szóval ezért jobb a pre fold! :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Én ezt sqz-elném pre, tök jó alkalom rá, és van egy A blockerünk is. Ha nem akarsz sqz-elni, akkor inkább fold, mint call. Multiway potban nagyon nehéz lesz vele játszani, főleg hogy 2 ellenfél közé leszünk szorulva postflop.

Én adnám a river betet, ha már így alakult, mert ilyen gyengeségek után szinte bármit blöffbe fordíthat.