Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 Jt

• victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($61.70)
      Hero ($25)
      UTG ($27.65)
      CO ($25.35)
      BTN ($34.76)

Dealt to Hero J:heart: T:spade:

fold, fold, fold, SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

FLOP ($1.50) T:diamond: 3:club: 3:diamond:

SB bets $1, Hero raises to $2.75, SB calls $1.75

TURN ($7) T:diamond: 3:club: 3:diamond: J:club:

SB checks, Hero bets $4.25, SB folds

Hero shows J:heart: T:spade:

Hero wins $6.65

Sziasztok!

Új shorthanded játékos vagyok, eddig főleg sng-ket játszottam.
      Még most olvasom a cikkeket, ezért eleinte elég sok 0. szintű kérdésem is lesz. :D Ezt az első hetekben nézzétek el nekem! :)

Jó a vakvédés JTo-val?
      Jó a turn bet? Úgy gondoltam, hogy itt már AT, AJ handek ellen is elől vagyok és kész voltam all in menni egy esetleges visszaemelésére. Egyúttal védekeztem is a flösshúzóktól, elsősorban a kéktől, illetve egy riveren leeső flösstől megijedhet az AT, AJ is, ami még turnön stacket adna.
      Jó a line?
  • 2 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Jó a vakvédés, postflop le tudod majd játszani pozicióból. Annyi hogy flopon min 3*osat emelnék vissza vagy picit még többet olyan 3.5-öt. Ha rádtolja akkor persze itt még kénytelen lennél dobni. Turnon is mehet a bet 5$-ig. Riveren is betelnék nem hiszem hogy AA, KK, QQ-t, vagy JJ-t így játszana, azokkal flopon rádtolná. Ha a river :diamond: akkor blockbet/fold nálam. Ha ő betelne riveren valami normálisat akkor azt valszeg csak callolnám, ha nem túl nagy.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      preflop dobnám, amig kezded az sht, a többi oké.