Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

AJ tptk vs donk deepen

• becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Villain: 19/15 AF:4, 3bet:11%

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO(Hero):
      $197.50
      BU:
      $101.00
      SB:
      $55.05
      BB:
      $156.05
      MP2:
      $142.25
      MP3:
      $100.00

Preflop: Hero is CO with A, J.
      2 folds, Hero raises to $3.00, BU folds, SB calls $2.50, BB calls $2.00.

Flop: ($9) J, 7, 3 (3 players)
      SB checks, BB bets $6.50, Hero calls $6.50, SB folds.

Turn: ($22) 5 (2 players)
      BB bets $19.00, Hero raises to $38.00, BB raises to $146.55, Hero folds, BB gets uncalled bet back.

Final Pot: $60.

Flopon lenne érdemesebb visszahívni? Nemhiszem hogy gyengébb adná...
      Ha setje van akkor minek növeljem a potot? Ha húzója van mondjuk 67cc akkor meg úgyis 3betelne, ezért adtam csak.
      Turnön arra gondoltam hogy vagy set vagy valami monsterdraw. De nem akartam infó nélkül riveren egy nagy bettel találkozni. Hülye move ez a clikcback itt? Arra gondoltam hogy, ha húzója van akkor már inkább csak callol, ha meg setje van akkor így olcsóbban megtudom mint ha megadnék itt is és még egy river vbetet is.

Hogy kellett volna?
  • 4 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      A statok alapján az ellenfél nem egy laza blöffölősnek néz ki. Hárman néztetek flopot és így kezdett el akciózni deepen, ráadásul SB egy fish valószínűleg. Ezen információk birtokában szinte egyértelmű, hogy a range-t jól lőtted be, vagyis erős húzók, szettek. Az a helyzet, hogy ezekkel szemben a turnön mindössze 30% eq-d van, vagyis azt kell mondjam, hogy ez egy kemény dobás.

Ennek az információs miniemelésnek gyakorlatilag semmi értelme, mert csak fölöslegesen növeled vele a potot és nem tudsz meg vele többet, mint aminek már eddig is a birtokában vagy.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Nem emelnék vissza turnon, mert 3way kezdte az akciót, és egy cseppet sem tűnik megszeppentnek turnon sem. Amit belőled lát AJ, A:cK, felső párok, esetleg JJ. Nagyon erős range kell, hogy legyen, hogy ez ellen betegye.

Megadni butaság lenne? Úgyértem a caldown mikor lehetno opció?
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bogec84
      Mivel nem kapod meg a megfelelő esélyeket ezért nem jó még a megadás sem. Ráadásul javulni sincs esélyünk ugye, vagyis a fordított implikált esély fogalmával kerültünk szembe.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von bogec84 Nem emelnék vissza turnon, mert 3way kezdte az akciót, és egy cseppet sem tűnik megszeppentnek turnon sem. Amit belőled lát AJ, A:cK, felső párok, esetleg JJ. Nagyon erős range kell, hogy legyen, hogy ez ellen betegye.

dehogy lenne butasag. en siman calldownolok ilyen arc ellen. ugyebar vagy Jx van nala, ami ellen vezetunk durvan, vagy draw, amire ha betel, dobunk, vagy set, ami cooler.

emiatt a legjobb a calldown