Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

AQs 4betpot ip deep, hero or fishcall?

• becpoker
      becpoker
      Arany
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Villain 27/18 AF:1.9, 3bet 9.4%, 4bet:10% (3/30), fold to 3bet: 71%
      Flop AFq:43% (22/51), Turn AFq:52% (15/29), River AFq: 42% (5/12)

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $307.50
      MP3:
      $389.50
      CO(Hero):
      $264.75
      BU:
      $51.70
      SB:
      $308.10
      BB:
      $52.85

Preflop: Hero is CO with Q, A.
      MP2 folds, MP3 raises to $3.50, Hero raises to $12.00, 3 folds, MP3 raises to $35.00, Hero calls $23.00.

Flop: ($71.5) Q, 7, 3 (2 players)
      MP3 bets $43.00, Hero calls $43.00.

Turn: ($157.5) 2 (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

River: ($157.5) T (2 players)
      MP3 bets $97.00, Hero ?.

Mit akar itt előadni? Van olyan lap ami erősebb és ilyen turnön nem védi?
      Mehet a call, vagy inkább hajítsuk el?
  • 5 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      A stackek méretéből én úgy látom, hogy BU és BB is egy fish. AQs egy nagyon jó lap arra, hogy postflop játszunk vele, főleg azzal a tudattal, hogy jön a két fish is veled. Egy ilyen játékos ellen (MP) szerintem vétek blöffbe fordítani ezt a kezet, mert nyilvánvaló, hogy ennyire deepen nem szeretnél vele AI menni. A 4bet megadás szerintem már nem egy jó ötlet, mert akár A akár Q fog érkezni, nagyon nagy bajban leszel ellene.

"Mit akar itt előadni? Van olyan lap ami erősebb és ilyen turnön nem védi?"

Pontosan azt, amije van szerintem. AA vagy KK. Ennyire mély stackkel a védelem teljesen háttérbe szorul, főleg egy 4bet potban. Nyilván tisztában van vele, hogy egy over párral vagy JJ-val nem tennéd be az összes pénzed, ráadásul lehet nálad QQ is a játékod alapján. Mivel Te sem nyitsz a turnön, ezért jön a value bet a riveren tőle. Legalábbis nekem ez jön le ebből a lineból.
      Én biztos dobnám riveren.

A deep asztalokon véleményem szerint sokkal inkább a postflop játékra kell törekedni és nagyokat floppolni, amivel nagyokat nyerhetünk (flössök, sorok, szettek). TP-ral itt óriási nagyokat lehet bukni...
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Miközben elolvastam mit írt borisz okosan bólogattam. Kiegészíteni sem tudnám :f_p:
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von bogec84 Miközben elolvastam mit írt borisz okosan bólogattam. Kiegészíteni sem tudnám :f_p:
      igyvan nagyon jol atlatja a szitut. en se tudnek mit hozzatenni. kosz a postot, talan egyik legjobb, amit itt a forumban az elemzeseknel olvastam!
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ez nagy megtiszteltetés tőled waki, köszönöm!
    • becpoker
      becpoker
      Arany
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Úgy látszik nagyon jól adta elő az AA-KK-t mindenki elhitte :)
      Én "sajnos" akkor hal voltam, és calloltam, és mutatott egy AKhh-t.