Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl 10 Sh AKo 200BB deepen 4bet pot

• Ezafakju
      Ezafakju
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.22, Hozzászólások: 87
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $24,04
      CO:
      $21,11

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:spade: , A:club:
      MP3 folds, CO raises to $0,40, 2 folds, Hero raises to $1,20, CO raises to $2,85, Hero calls $1,65.

Flop: ($5,75) 8:spade: , T:heart: , A:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $5,00, Hero raises to $21,19 (All-In), CO calls $13,26 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Az ellenfélről kevés infonk van (kábé annyi biztos, hogy pókerezik :f_wink: ), nem igazán tudtam értelmes handre tenni.
      Azért döntöttem c/r mellett a flopon, mert nem akartam késöbb még nehezebb helyzetbe kerülni, plusz a valószínűbb lapok ellen elöl láttam magam. Az imidzsem egyébként eléggé feszes volt az asztalnál, bár 22 hand alatt ezt sanszos, hogy nem szűrte le. :f_smile:

Jó ez így?
  • 17 válasz
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.30, Hozzászólások: 2.547
      Nekem úgy egyébként a 4bet call nem tetszik, mert A flopon nem hiszem, h High pocketok tönkremennek, ha meg nincs A v K a flopon nagyon szar szituba kerülsz... Szóval pre told be v. 4bet fold 100BB-n legalábbis... A handre visszatérve 5,5$ potba hívott 5$ aminek eléggé blöff szaga van én valami pocketre tenném...
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Kináncsi leszek hogy mit szól az elemző a 4bet foldhoz vagy a 4bet/all-in hez! 200bb deepen utálnám ha egy coinflipet buknék vagy AA, KK ellen mennék! Nekem tetszik a call pre, de nem biztos hogy jó is.

Flop csak call! Turnon a laptól függően megpróbálnék cselesen játszani.
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Sztem a 4bet call belefér, főleg úgy, hogy mindketten deepek vagytok, de a
      flop check/raise to allin -t nem értem, ha mindenképp be akarod tenni AK-val akkor preflop kellett volna, itt ha egy kicsit értelmesebb játékosról van szó csak a jobb fogja megadni, esetleg még egy AQ-t versz itt. Sztem...
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Azért sztem ennek az arcnak 4bet range eléggé tág, persze lehet nála AA meg KK is, de sokkal rosszabb is...
    • Ezafakju
      Ezafakju
      Bronz
      Azért call pre mert deepek vagyunk, alap esetben természetesen arctól függően p/f.

Oké, értem én, hogy csak AQ-t fizet ki ha értelmes, (amit ugyen nem tudunk, hogy az e) de akkor ő vajon mivel verhet engem amivel 4betelt pre??

TT, 88, A8, AT...Egyiket sem tartom túl valószínűnek.

AA meg nyilván elég nagy cooler.

Ha beledonkolok A nélkül szinte tuti, hogy dobja, viszont ha elcsekkolom elég valószínű, hogy rámozdul a potra minden pockettel. Esetleg lehet még c/c amit említettek följebb, hogy több value-t nyerjünk, de a top párom a potenciális pocketek miatt könnyen megadhatja magát riverig. És azért ez már flopon is egy egy beülős pot...

Ráadásul a potnyi hívás elég blöff szagúnak tünt nekem is...
      :f_rolleyes:
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Azért most már elmondhatod mi volt nála... Lehet mellé lövők de QK a tippem...
    • Ezafakju
      Ezafakju
      Bronz
      Mindent a maga idejében...

:f_pleased:
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      A potbet még lehet blöffszagú, de arra az allint már csak a jobb lap fogja megadni, kivéve ha fish a barátunk....
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Én nem értem miért nem tetszik nektek az allin flopon. Turnre mi a terv ha csak megadunk? C/C megint? Ha betet úgyis commited lesz szóval úgy ott vagyunk, végig checkelni meg gondolom TPTK-el nem akarunk. A jobbat úgy is kifizetjük, a rosszabbnak meg adunk még leteséget lemákolni minket. Ráadásul sztem pont a c/r miatt gyengébb is megadhatja, mert lehet airra tesz minket.

Nekem tetszik a megjátszás :)
    • Ezafakju
      Ezafakju
      Bronz
      Ok, mondjuk call, és mi a tervünk akkor a további két utcára oop?

Ugye villian stackje 13$ a pot pedíg 15$ körül áll. :f_confused:

Edit: Megelőztek... =)
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Nekem jobban tetszene a flopon az emelése után a megadás, majd turn ismét blöff generálása és ott már tényleg commited lesz - rosszabbal is adja míg a flopon nem.

Windir: Miért gondolná 4bet potban, hogy airrel blöffölünk?
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Flop check/call, turn check/call (v. check/raise ha nem hívja be a maradék stackjét), ha turn check behindol, akkor riveren be lehet tolni.

Nem dobatnék flopon egy rosszabb lapot úgy, hogy még ekkora stack van előtte. JJ-KK nak van 2 outja, egy rosszabb Ax-nak 3. Nem tűnik nagy kockázatnak szabad lapot adni.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás ALCU01 felhasználótól: Flop check/call, turn check/call (v. check/raise ha nem hívja be a maradék stackjét), ha turn check behindol, akkor riveren be lehet tolni.

Nem dobatnék flopon egy rosszabb lapot úgy, hogy még ekkora stack van előtte. JJ-KK nak van 2 outja, egy rosszabb Ax-nak 3. Nem tűnik nagy kockázatnak szabad lapot adni.
      Abszolút helyes meglátás, ezt így kell játszani!
    • CsiKeN
      CsiKeN
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.11, Hozzászólások: 409
      ALCU+1
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

200BB deepen nagyon ritkán szoktak trash handdel 4betelni főleg NL10-en, úgyhogy én pre dobnám, mert ha jön is egy A vagy K magas nem fogja rosszabb kifizetni. Ha K magas jön, akkor kifizetjük az KK, AA lapokat, ha A magas jön, akkor meg egy értelmes játékos egy AQ-t is dobni fog ha erősködünk.

Ha már bementél, akkor c/c végig, hogy egy AQ esetleg végig beteljen, ha rátolod floppon, azt csak AA vagy AK fogja megadni, és dobatsz vele minden olyan kezet, amiből még értéket tudnál nyerni a későbbi utcákon.
    • Ezafakju
      Ezafakju
      Bronz
      Értem, köszönöm!

A hand végét azért még beteszem.

Turn: ($42,27) Q (Megjegyzés)
      River: ($42,27) J (1 players) (Megjegyzés)

Final Pot: $42,27

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a straight, ace high (Ks Ac)
      CO shows two pairs, aces and eights (8d As)

Hero wins with a straight, ace high (Ks Ac)

:f_eek:
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Csodásan visszamákoltad ezt a kis p*cst! :) Hurrá! :)