NL25 SH 3 way 3bet pot

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

SB ($15.09)
      BB ($27.17)
      UTG ($25.70)
      MP ($11.87)
      Hero ($34.11)

Preflop: Hero is Button with K:spade: , 8:spade: .
      UTG raises to $1, 1 fold, Hero raises to $3, SB calls $2.90, 1 fold, UTG calls $2.

Flop: ($9.25) Q:spade: , J:club: , 7:spade: (3 players)
      SB checks, UTG checks, Hero checks.

Turn: ($9.25) Q:diamond: (3 players)
      SB checks, UTG checks, Hero checks.

River: ($9.25) 5:diamond: (3 players)
      SB checks, UTG checks, Hero ?

SB fishy arc, UTG pedig pedig normális játékosnak nézett ki, de rengeteget lopott, ezért is ment már rá a 3bet.

Flopon gondolom nem sok értelme van a cbetnek, turnön már talán, de minek hha ingyen nézhetünk rivert(és javulhatunk is), egy esetleges c-raise megkockáztatása nélkül. Riveren van értelme a betnek? Mégis csak elpasszoltak minden utcát...
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia!

Én biztos, hogy cbetelném a flopot és valszeg SB ellen be is tenném, mert K-t is outnak venném. Ha agresszívan játszol annak az az előnye, hogy amellett ha le jön a húzód olyankor is nyersz, amikor dobással tudod vinni a potot. Nyilván lehet náluk szett, ha c/r-el de akkor is ott van még FD...

A river bettel szerintem az a baj, hogy nem tudunk sok mindent reprezentálni, sőt kb semmit:] Ugye AA, KK-val nyilván védekeznél és nyomnád cbetet, JJ, QQ ugye szett flopon, azzal is... ezek kb a value 3bet rangek max TT, vagy AK?: ) szóval ezen a szinten valszeg jó még, de később szerintem egy párral vagy A highal lecalloznak riveren ilyenkor J-vel meg gondolkodás nélkül...

Lehet persze, hogy nem jó a gondolatmenetem.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von LorD231984 Szia!

Én biztos, hogy cbetelném a flopot és valszeg SB ellen be is tenném, mert K-t is outnak venném. Ha agresszívan játszol annak az az előnye, hogy amellett ha le jön a húzód olyankor is nyersz, amikor dobással tudod vinni a potot. Nyilván lehet náluk szett, ha c/r-el de akkor is ott van még FD...

A river bettel szerintem az a baj, hogy nem tudunk sok mindent reprezentálni, sőt kb semmit:] Ugye AA, KK-val nyilván védekeznél és nyomnád cbetet, JJ, QQ ugye szett flopon, azzal is... ezek kb a value 3bet rangek max TT, vagy AK?: ) szóval ezen a szinten valszeg jó még, de később szerintem egy párral vagy A highal lecalloznak riveren ilyenkor J-vel meg gondolkodás nélkül...

Lehet persze, hogy nem jó a gondolatmenetem.
      +1
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Kb 6 dolcsi körül nyitottam és dobták is mindketten.

Köszi az észrevételeket!