Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH AA vs fish

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (4 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

saw flop|saw showdown

Hero ($28.37)
      SB ($25)
      BB ($27.48)
      UTG ($15.59)

Preflop: Hero is Button with A:spade: , A:diamond: .
      UTG calls $0.15, Hero raises to $1.25, 1 fold, BB calls $1, UTG calls $1.

Flop: ($3.85) 9:diamond: , J:spade: , 5:spade: (3 players)
      BB checks, UTG checks, Hero bets $2.5, BB calls $2.50, UTG folds.

Turn: ($8.85) 4:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $5, BB raises to $10, Hero calls $5.

River: ($28.85) K:club: (2 players)
      BB calls $13.73 (All-In), Hero calls $13.73.

Final Pot: $56.31

Results in white below:
      BB has Jd 4d (two pair, jacks and fours).
      Hero has As Ad (one pair, aces).
      Outcome: BB wins $56.31.

Össze-vissza játszó idióta, kb ilyen 60/15ös....

El lehet ezt engedni? Mostanság Party ontja magából ezeket a csoda palikat, akik akár 2. 3. párral is végig adnak, majd riveren betalálnak és 2 párjuk lesz. Azért nem panaszkodom, nem veszteséges a játék, node mégis. :s_grin:
  • 4 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Szia!

Ezt én is utálom:]
      Elég sokan néztek flopot, akár egy szett be is találhat, azt jó megtanulni, hogy általában a call flop, c/raise turn szinte mindig egy monster line a fisheknél és egyébként is sok embernél:] de ebben az esetben a min raisere én se tudnám elengedni valszeg És ugye riveren a betjére sem ami már nagyon jo oddsokat ad...

Most azon gondolkodom, hogy vajon szélesebb rangel bepakolja-e turnon, ha rá shovelod vagy jobb a blöföt hagyni kiteljesedni riveren és hagyni hogy hagyj beteljen mégegyet... mind2 mellett van érv.

Egyébként ha nem vagy biztos a lapodba, ami ilyen multiway potba végülis könnyen lehet, talán egy checkbh turn, call river vagy vékony valuebet is szóba jöhetett volna...

Mindenesetre nekem nincs bajom a megjátszásoddal, különösebb hiba nincs benne szerintem... És valszeg én is pont igy jatszottam volna ezen a limiten...
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      turn blank és c/r-el ezt dobnám, drawal ilyet nem játszanak ezen a limiten és fishek
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Original von trickstyle24 turn blank és c/r-el ezt dobnám, drawal ilyet nem játszanak ezen a limiten és fishek

Aláírnám, de J2oval is ugyanezt csinálja...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Eredeti hozzászólás Szonnya felhasználótól:
      Original von trickstyle24 turn blank és c/r-el ezt dobnám, drawal ilyet nem játszanak ezen a limiten és fishek

Aláírnám, de J2oval is ugyanezt csinálja...
      Ha volt róla ilyen read-ed, hogy TP-vel is csinál ilyet, akkor turn push, amúgy meg fold, mert ha itt callozol, és riveren betolja a maradékot, akkor már adnod kell azt is.

Turn check nem nagyon tetszene, mert value-t vesztünk.