Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 10 SH AA anyádat

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      Nyílik a kibaszott bicska a zsebemben a kurva anyátokat hogy megint meg kell ilyennel szopatni

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG UTG ($12.20)
      UTG+1 UTG+1 ($10)
      CO CO ($11.30)
      BTN Hero ($10)
      SB SB ($0.95)
      BB BB ($9.90)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Hero is BTN A:spade: A:diamond:
      UTG raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.40, SB goes all-in $0.90, 1 fold, UTG calls $1

Flop: 8:heart: Q:heart: 9:spade: ($3.85, 3 players, 1 all-in)
      UTG bets $0.50, Hero raises to $3.20, UTG raises to $5.90, Hero goes all-in $8.60, UTG calls $2.70

Turn: 7:heart: ($21.05, 3 players, 2 all-in)

River: 8:diamond: ($21.05, 3 players, 2 all-in)

Final Pot: $21.05
      SB shows
      A:club: 10:heart:
      UTG shows
      8:spade: 8:club:
      Hero shows
      A:spade: A:diamond:

UTG wins $20.05 (net +$10.05)

SB lost $0.95
      Hero lost $10

ismeretlen volt a szájbabaszott szar
      standard? gyanús béna bet/raisere fold?
      nemtom mekkora 3bet kell bazdmeg de ez túl nagy "elvileg" nem?

nemigaz hogy 2ből 2szer lefoloppolnak a gecik
  • 14 válasz
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      LEGALÁBB ITT NE KÁROMKODJ BAZDMEG :@
      Naplódra mondhatod hogy aki nem kíváncsi rá ne olvassa, de itt kénytelen kelletlen olvasom. Légyszíves moderáld magad. :f_mad:
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.01.13, Hozzászólások: 4.298
      Ez is cooler, húzók is vannak lehet AQ,KQ stb... jó ez így.
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      A flop minbet, reraise lehetett volna gyanús, de valszeg én is ugyan így beleszaladtam volna.
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.30, Hozzászólások: 2.547
      Szerintem is teljesen jó így nagyon huzó veszélyes a board, ezt én is kifizettem volna... Arról nem is beszélve, h pre dobnia kellett volna, de hát látók mindig voltak vannak és lesznek is...
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Eredeti hozzászólás fureszk felhasználótól: LEGALÁBB ITT NE KÁROMKODJ ******* :@
      Naplódra mondhatod hogy aki nem kíváncsi rá ne olvassa, de itt kénytelen kelletlen olvasom. Légyszíves moderáld magad. :f_mad:
      +1!!!
      engem is rohadtul idegesít,pont ezért naplód nem is nézem és itt legalább figyelhetnél magadra...
      amúgy eltudom képzelni h dühönghetsz parti közbe mikor leszednek ha még akkor is ilyen ideg van rajtad mikor bepakolod a handeket?!!vagy ez már csak megszokás és káromkodsz ha kell ha nem?:D

amúgy a partihoz: tök standard ha nem bírod az ilyen szitukat lehet rossz választás volt a póker,rámegy az egészséged :(

amúgy ezeket nem kötözködésképpen mondtam :f_love:

GL
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Standard, cooler sajnos. Ilyen húzós floppon rengeteg rosszabb hand is lehet nála.
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Nagyon szánalmas vagy Raul,vedd már észre magad,ugy sírsz mint egy fürdős KURVA,ha meg ennyire nem tetszik h egy zsák pénzt nyersz azzal h rossz banki eséllyek mellett calloznak akkor inkább malmozzál,hülyegyerek
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Azért, ha lehet fogjátok egy kicsit vissza magatokat...
      Nem kell itt anyázni, hülyézni, stb....

Azért vagyunk itt, hogy egymásnak segítsünk.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Original von szekely89 Nagyon szánalmas vagy Raul,vedd már észre magad,ugy sírsz mint egy fürdős ****,ha meg ennyire nem tetszik h egy zsák pénzt nyersz azzal h rossz banki eséllyek mellett calloznak akkor inkább malmozzál,hülyegyerek

remélem tényleg egy látnok vagy és beigazolódnak a vízióidot hogy nyerni fogok!!!!!
      :)
      várom a látomás betelejülését, már elkellne egy kis szerencse
      Áldj meg kérlek
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.29, Hozzászólások: 114
      Én "passzív" figyelője vagyok a kézelemzéseknek, de nagyon sok tanulságos kezet tettél be eddig véleményem szerint Raul. Kiartás és türelem, és jönni fognak a plusz beülők is. A lejtő után emlekdő jön :f_thumbsup: .

Sok sikert kívánok! :f_pleased:

Üdv.
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Hát hú de tanulságosak...
      szekely89 +1, bár a malmozásban a csikicsuki idegelné ki. :s_thumbsup:
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.29, Hozzászólások: 114
      [quote]Original von fureszk Hát hú de tanulságosak...

Nézőpont kérdése... Számomra az is tanulságos, ha valaki rosszul játsza meg a kezét, és itt kielemzésre kerül, mi is lett volna a helyes játék, és hol volt a hiba. Gondoltam azért van ez a topic.... :f_rolleyes:

Üdv.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      sztem szoktam "jó" handeket berakni, néha meg mint ezzel is elszaladt kicsit velem a ló:)
      mostanában télleg próbálok tipikus "leak" handjeimet berakni nem csak a coolereket. mondjuk nemtom ez tényleg így van-e:)
    • szekely89
      szekely89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 276
      Amugy teljesen megértem a helyzeted,én kb 3 hete vagyok kegyetlen lejtőn,visszavertek NL10ről is...360 ról mentem le,most 208nál tartok , és minden szarral elvernek,és persze ha jön valami lapom még véletlenül se fizetnek ki.ettől függetlenül felesleges anyázni-persze csak a fórumban,mert amugy én is szentségelek piszkosul-mert nem lesz hamarabb vége a lejtőnek..