[SH] NL 10 SH JJ kaaaabarééééé

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG UTG ($2.80)
      CO CO ($8.50)
      BTN BTN ($9.05)
      SB Hero ($10)
      BB BB ($10.60)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB J:diamond: J:heart:
      1 fold, CO raises to $0.40, BTN calls $0.40, Hero raises to $1.70, BB calls $1.60, CO calls $1.30, BTN calls $1.30

Flop: 5:spade: 4:diamond: 8:heart: ($6.80, 4 players)
      Hero checks, BB checks, CO bets $0.80, 1 fold, Hero calls $0.80, BB calls $0.80

Turn: 9:club: ($9.20, 3 players)
      Hero checks, BB checks, CO bets $1, Hero calls $1, BB folds

River: Q:diamond: ($11.20, 2 players)
      Hero checks, CO bets $1, Hero calls $1

Final Pot: $13.20
      Hero shows
      J:diamond: J:heart:
      CO shows
      4:club: 4:spade:

CO wins $12.60 (net +$8.10)

Hero lost $4.50
      BB lost $2.50
      BTN lost $1.70

újabb vicc
      csak a 2 out seggfejek
      mondjuk turn fold?:)
  • 21 válasz
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.30, Hozzászólások: 2.547
      pre dobnia kellett volna, de hát ez NL10. Örülj neki, h ilyen olcsón megúsztad...
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.01.13, Hozzászólások: 4.298
      Ezeket a kecsegeket gyűlölöm, főleg ha húzós a board és tönkre kell menni, de sebaj mert ő jön a szarjával mert érzi a settet...
      Amúgy jó így dobhatatlan.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      sajnos nem tudok örülni hogy az egész hétvégi nyereségemet elcsalta
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Eredeti hozzászólás RealRaul21 felhasználótól: sajnos nem tudok örülni hogy az egész hétvégi nyereségemet elcsalta
      $4.5?
    • manom
      manom
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.07, Hozzászólások: 23
      pre dobnia kellett volna, de hát ez NL10. Örülj neki, h ilyen olcsón megúsztad...

Pre dobni? Miért? Még nagyon kevés ideje cg ezek, de nálam mondjuk call lenne.
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      nincs meg az oddsod a 3bet callra...
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Original von fureszk
      Eredeti hozzászólás RealRaul21 felhasználótól: sajnos nem tudok örülni hogy az egész hétvégi nyereségemet elcsalta
      $4.5?
      40 a session:)
    • manom
      manom
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.07, Hozzászólások: 23
      Dehát ő 3betelt....... nem callolni kellett.
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      A villainek nincs meg az oddsa a callra...
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      És miért ne maradhatna bent pre egy PP-vel, ami könnyen játszható spekulatív lap. Ha jön a set maradok, ha nem jön dobom. Ahogy mi nézhettük vaklopásnak az emelését, simán nézhette ő is restealnek a visszaemelést.
      Szerintem két rossz játék közül most Ő villain járt jobban.
      Idiótán játszott, mert alsó settel nemigen szokott slowplayelni az ember. De overpárral callozgatni aztán végképp nem.
      Szerintem flop cbet, turn bet/fold.
      Azt nem értem, hogy ha nem cbeteltél flopon, mert esetleg húzosnak találtad, akkor mire calloztál utána még háromszor? A river call overpárral meg vékép érthetetlen számomra. A benttartós mini betjeire lehetett volna gyanakodni. Elég sok spekulativ bentmaradós lap találhatott valamit 45s,67s,JT, és a settek
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Ilyenkor mindig call20 szabályt alkalmazzuk, egy ezüst cikkben benne van...
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      lehet villain nem olvasta az ezüst cikkeket :)
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Original von Marcipan999 És miért ne maradhatna bent pre egy PP-vel, ami könnyen játszható spekulatív lap. Ha jön a set maradok, ha nem jön dobom. Ahogy mi nézhettük vaklopásnak az emelését, simán nézhette ő is restealnek a visszaemelést.
      Idiótán játszott, mert alsó settel nemigen szokott slowplayelni az ember. De overpárral callozgatni aztán végképp nem.
      Azt nem értem, hogy ha nem cbeteltél flopon, mert esetleg húzosnak találtad, akkor mire calloztál utána még háromszor? A river call overpárral meg vékép érthetetlen számomra. A benttartós mini betjeire lehetett volna gyanakodni. Elég sok spekulativ bentmaradós lap találhatott valamit 45s,67s,JT, és a settek
      már bocs de ez egy elég nagy vicc meglátás
      flop cbet turn b/f??? még is mit?
      6dolláros a pot ha cbetelek 3 dollárt és megadja akkor lesz 12 és előttem lesz 5 mégis hogy b/f-oljak turnon???????????????
      ja 7dollár a pot floppon akkor meg főőőleg

a pp meg nem spekulatív lap preflop azok az sc-k vagy lemákolod az óverpárt vagy nem, későbbi utcákon túlhúzni nehéz bármit vele
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Original von RealRaul21
      Original von Marcipan999 És miért ne maradhatna bent pre egy PP-vel, ami könnyen játszható spekulatív lap. Ha jön a set maradok, ha nem jön dobom. Ahogy mi nézhettük vaklopásnak az emelését, simán nézhette ő is restealnek a visszaemelést.
      már bocs de ez egy elég nagy vicc meglátás
      flop cbet turn b/f??? még is mit?
      6dolláros a pot ha cbetelek 3 dollárt és megadja akkor lesz 12 és előttem lesz 5 mégis hogy b/f-oljak turnon???????????????
      ja 7dollár a pot floppon akkor meg főőőleg

a pp meg nem spekulatív lap preflop azok az sc-k vagy lemákolod az óverpárt vagy nem, későbbi utcákon túlhúzni nehéz bármit vele
      akkor jó volt így :s_thumbsup:

( én akkor sem calloznék végig 3utcát overpárral)
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Sztem, Villain megjátszása nem is annyira fishes - 3bet callra meg az iml. odds megvan, megvan? hisz hero 3betjét már más is megadta így ha jön a set akár két ellent is lestackelhet....
    • Dexter80
      Dexter80
      Bronz
      Utólag gondolkodtam és én sem tudom, h ha multiway a pot akkor hogyan változtatja meg az egészet... Este lesz edzés és megkérdezem Wakitól, mert ez engem is érdekel.
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Original von eldegor Sztem, Villain megjátszása nem is annyira fishes - 3bet callra meg az iml. odds megvan, megvan? hisz hero 3betjét már más is megadta így ha jön a set akár két ellent is lestackelhet....
      ebben igazad van, de azé ne gondoljuk hogy ő ilyen miatt ad meg:)
      ha nincs semmi statunk akkor nézzük meg a beülője méretét és a postflop betjeit.
      nem éppen mondanám regnek vagy valami agyasnak ezek alapján
      ha értelmes játékos lenne úgy választja meg betméreteit hogy minimum riveren behúzza a beülőmet, de szó sincs erről
      persze szépen valuezott de hát sztem kb nem is tudja miaz hogy valuebet
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre nem volt itt semmi gáz villain call-jával, mert jó eséllyel még BU is meg fog adni mögötte, lesz egy rakat pénz a floppon, és ha jön a szet, akkor nagy rá az esély, hogy valaki kifizeti. Hero játéka is tetszik végig, ekkora betekre ezt nem lehet eldobni...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

szerintem villian játéka szar, ahogy Raul is mondta, nagyobbakat kéne emelgetnie elejétől, donkja nem rossz, én is donkolnám multiway a szettet, főleg, hogy még ketten benn maradtak, csak hát ugye emeljünk már keményebbet pl itt: mondjuk olyan 3,2-3,7-ig és akkor turn már majdnem push:] ...

És úgy tudom, hogy ha 3an beszállnak, akkor már nem hiba callozni a 3betet PPvel, de kettőnél valszeg hiba, hacsak nem deepek, egynél meg egyértelműen... Nem tudom pontosan, de lehet összeadódnak a stackek (meg leosztódnak kicsit:Đ, mert akik megadják 3betet azok inkább fit or foldot játszanak sokszor) igy jon ki a call20 szabály :ĐĐ
    • 1
    • 2