partypoker

• taschler0903
      taschler0903
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.03, Hozzászólások: 6
      Hello. A partypoker-re kaptam egy 50 és egy 100 dolláros bónuszt de nem tudom használni. Mindig az jön be hogy válasszak egy internet kártyát. Nem lehet átregisztrálni egy másik lodalra ? A haveroknak már rég működik minden a titanpoker-en. Pedig késöbb csinálták a tesztet.
  • 7 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von taschler0903 Hello. A partypoker-re kaptam egy 50 és egy 100 dolláros bónuszt de nem tudom használni. Mindig az jön be hogy válasszak egy internet kártyát. Nem lehet átregisztrálni egy másik lodalra ? A haveroknak már rég működik minden a titanpoker-en. Pedig késöbb csinálták a tesztet.
      Az 50$-os bónuszt azután tudod aktiválni, miután köldtünk 1$-t a Partys számládra. Nézd meg nem kaptál-e az adataid beküldésére felszólító emailt. Ha nem, akkor kattints a szignatúrámban lévő linkre és olvasd el az első hozzászólást.
    • Donat89
      Donat89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.08, Hozzászólások: 18
      Nekem is a partypokerrel kapcsolatban lenne kérdésem. Megkaptam az 50 $-t, amit nagyon szépen köszönök ( :) ) viszont olyan kérdésem lenne, hogy a 100 $ bónuszt hogyan tudom megszerezni? Mert már egy hete játszom, viszont az oldal tanúsága szerint nincs egyetlen egy partypointom sem, pedig ez az, ami után jár a bónusz, ha jól emlékszem. Azóta szereztem +10 $-t játékkal, tehát nem üresen áll az accountom, és a pokerstrategy oldal is nyílvántartja, hogy 15 pontom van Bronzstátuszban, csak épp a bónuszt nem tudom, hogyan lehetne megszerezni. Tudna nekem ezügyben segíteni valaki?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      A bónusz a standard party pontok alapján íródnak jóvá, tehát nem a főlobbyban található szorzós pontok után. A standard party pontjaidat a My accountban a PartyPointsra kattintva láthatod. 150 pontonként 25$ íródik jóvá a számládon, tehát összesen 600 pontot kell gyűjtened.
    • Donat89
      Donat89
      Bronz
      Csakhogy nekem itt is nullák szerepelnek, ez ugyanaz az ablak, amit az előbb is említettem. Az első sorban szerepel az összegyűjtött jutalmak száma, itt 0 szorozva a szorzóval, ami 1,2. A következő sorban a heti cél szerepel emellett is 0-t találok bár a csík már meghaladta a behúzott strigulát. Az alatta lévő sor mutatja nálam hogy mennyi kell a következő szint eléréséhez. És végül az alsó sor:

Potenciális jutalompontok: 0.

Sehol sem találok tehát olyat, hogy standard partypoint :(
    • Kirufis
      Kirufis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.18, Hozzászólások: 515
      Amikor megnyitod a partit menj az egyenlegre , aztán az ellenőrizze számláját alul aláhúzva sorra ,majd partypoints ,majd értesítők itt tudod meg legtöbbet szerintem a pontokról. A ma gyűjtött pontok biztos basic point. Alatta a táblázatban szintén látod a heti basic pontot ,összesítettet én sem találtam.
      A csík nem számít.
    • Donat89
      Donat89
      Bronz
      Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Ez az oldal napról napra pozitívan lep meg. Nemcsak a cikkek az írások, és a videók nagyszerűek, de a fórum közösség is segítőkész, és rendes. Újabb nagy pirospont az oldalnak! :)
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von Donat89 Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Ez az oldal napról napra pozitívan lep meg. Nemcsak a cikkek az írások, és a videók nagyszerűek, de a fórum közösség is segítőkész, és rendes. Újabb nagy pirospont az oldalnak! :)
      Hisz mi ezért vagyunk itt nem? Ezért is!