Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl30 A9s sb vs bb

• kicsischumi
      kicsischumi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.06, Hozzászólások: 572
      No-Limit Hold'em, $0.30 BB (6 handed) - Hold'em Manager Hand Converter from HandHistoryConverter.com

SB ($55.64)
      Hero (BB) ($69.55)
      UTG ($26.28)
      MP ($28.69)
      CO ($21.39)
      Button ($31.75)

Preflop: Hero is BB with 9:club: , A:club:
      4 folds, SB bets $0.45, Hero raises $1.50, SB calls $1.20

Flop: ($3.60) A:heart: , 10:spade: , 5:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.10, SB raises $4.20, Hero calls $2.10

Turn: ($12) 2:club: (2 players)
      SB bets $6, Hero folds

Total pot: $12
      Ellen 57/7/3.1 78 hand alapján. Egyszerűen nem tudtam mit kezdeni ezekkel a miniraisekel. Az ellen gyakorlatilag sosem emelt eddig a partiig. Gondoltam lesz jobb szituáció ellen mint ez.
  • 6 válasz
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      agresszívabb fishek ellen én ilyen szituban checkbehindolnám a flopot, mert
      1. sok mindent eldobna c-betre
      2. száraz a flop, nem nagyon kell itt védekezni
      3. blöffölhet turnon sok rosszabbal
      4. mégiscsak marginális hand és nem kerülünk ilyen kellemetlen szituációba

sztem így lehet a legtöbb valuet kihozni ebből a handből, és így vesztünk a legkevesebbet is jobb hand ellen
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Original von trickstyle24 agresszívabb fishek ellen én ilyen szituban checkbehindolnám a flopot, mert

sztem így lehet a legtöbb valuet kihozni ebből a handből, és így vesztünk a legkevesebbet is jobb hand ellen
      Sztem ez nagyon jó gondolatmenet. :)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nem tetszik a ch a floppon mert hősünk azt irta, hogy eddig az arc még enm emelt

ha a fish csak callolgat akkor egyértelmű bet a line

Itt nem feltétlenül 2 pár plusza gondolnék

de szerintem egy slowplayelt jobb ásza van ezért mivel eddig nem volt floppon agro ezért én ezt már floppon eldobtam volna

viszont, ha floppon megadok akkor még 1 utcát midenképpen callolok, ha nem emel orbitálisat
    • norbi556
      norbi556
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 826
      nem 3 betelném a fisht, tul lazán callozna

floppon tetszik Trickystyle hsz-e.

bmilk gondolatmenete is jó, ha callozok floppon akkor turnon is, riveren meg lehet agyalni :)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      szerintem fisht csak valueból szabad 3betelni, és ez már nálam, A9s blöff kb..., de ha már betalálunk nekem is tetszik mind2 line:Đ a chb is, és a bet is:] talán bet jobban, mivel fish, reg ellen inkább chbzek :]
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von trickstyle24 agresszívabb fishek ellen én ilyen szituban checkbehindolnám a flopot, mert

Én is szoktam ezt a játékot alkalmazni száraz floppon és egész jól működik, de itt egyébként fish ellen én is csak calloznék pre.

Ha már beteltél, akkor a minraise-re még ok a call pozból, és turn-ön fold ha betel.