Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl50 Hu Aa

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($200)
      ($116)

Dealt to Hero A:diamond: A:club:

raises to $1.50, Hero raises to $5, calls $3.50

FLOP ($10) 3:spade: 9:heart: 4:club:

Hero bets $5.50, calls $5.50

TURN ($21) 3:spade: 9:heart: 4:club: 6:spade:

Hero bets $12.25, calls $12.25

RIVER ($45.50) 3:spade: 9:heart: 4:club: 6:spade: 8:club:

Hero bets $25, raises to $93.65 (AI), Hero calls $68.65

Hero shows A:diamond: A:club:
      (Pre 80%, Flop 93.6%, Turn 81.8%)

shows T:diamond: 7:diamond:
      (Pre 20%, Flop 6.4%, Turn 18.2%)

wins $232
  • 9 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      szvsz nagyon túljátszod a lapjaidat...

nálam a turn c-c és ha betelt turnön akkor c-c a river is

most ezt nem azért irtam mert látom a lapját

de az hogy overpárunk van nem azt jelenti, hogy minden árom minnál többet kell bekotorni a potba

főleg ilyen boardokon... ami nagyon kevés hadnet talál el...
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      tuljatszom ?:D ez nem fullring, hanem HU, szerintem inkabb meg az hogy nem vedtem elegge, es kicsik a betjeim, csak az a baj mindig mindennel ugyanannyikat betelek, igy a vedelemnel sz*pok.

Ha azt irod, vagy arra gondolsz h riveren nem kene megadnom az jogos, semmit nem verek mar, de elotte nem hinnem hogy tuljatszanam, sőt...
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Lackoogcb felhasználótól: tuljatszom ?:D ez nem fullring, hanem HU, szerintem inkabb meg az hogy nem vedtem elegge, es kicsik a betjeim, csak az a baj mindig mindennel ugyanannyikat betelek, igy a vedelemnel sz*pok.

Ha azt irod, vagy arra gondolsz h riveren nem kene megadnom az jogos, semmit nem verek mar, de elotte nem hinnem hogy tuljatszanam, sőt...
      ember :D ne sértegess én 5 maxolok(tam) nem FRezek ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      .
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      :D nem sertesnek csak erezteto sarkitasnak szantam :D
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      betmeretek nekem se tetszenek, siman mehet nagyobb

tuljatszassal egyaltalan nem ertek egyet. turn csekk kifejezetten hiba lenne es csak akkor csinalnam, ha meg akarnam kimelni a sracot a kiadasoktol... river viszont annyira de annyira easy bet/FOLD, hogy na... tanuljatok meg, hogy az ilyen kb sose lesz bloff micro/smallstakes-en, dobni kell...
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      na igen waki, ezt akartam kerdezni, hogy az olcso barellezes miatt mindig ugyanezeket emelem flopon, turnon stb. PL:

86s-el 3betelek, aztan jon egy K62 flop, betelek 5.5, turnon A betelek 12.25 es tok olcson viszek szep potokat. Ugyanakkor ha ilyen lapokkal meg nagyobbat emelek feltuno (bar nem mintha ilyen fisheknek ez feltunne) szoval ebben a nagy dilemmaban vagyok, hogy mi legyen a vedelemmel... mert emiatt szivok a vedeni valo kezekkel. A masik lehetoseg, hogy a blofflapokkal is huzos boardon nagyobbakat barellezek (csak az meg iszonyu draga lesz)

picit osszevissza, de remelem ertheto mi a kerdesem :)
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      a lenyeg: felesleges fishek eseten ilyeneken agyalni, nem fognak sose betsizing telleket olvasni rolad :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von waki turn csekk kifejezetten hiba lenne es csak akkor csinalnam, ha meg akarnam kimelni a sracot a kiadasoktol... .

:D én jószívű voltam... de....csak eddig...