[SH] NL 10 SH QQ vs nit

• RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG UTG ($5.60)
      CO CO ($12.85)
      BTN BTN ($10)
      SB Hero ($10)
      BB BB ($11.65)

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB Q:diamond: Q:heart:
      2 folds, BTN raises to $0.40, Hero raises to $1.50, 1 fold, BTN calls $1.10

Flop: 4:diamond: 3:diamond: 7:diamond: ($3.10, 2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.20, Hero calls $1.20

Turn: K:diamond: ($5.50, 2 players)
      Hero checks, BTN bets $3, Hero folds

Final Pot: $5.50

BTN wins $8.25 (net +$2.55)

Hero lost $2.70

Istenetelen nagy nit az arc
      hogy a tökömbe lehet minden egyes QQ-mat megszopatni 3bet potba????
      ezt betelheti vajon A nélkül???????
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      hát ne haragudj, de ez mi?:] nitek között is van agressziv passziv, read nelkul nehéz, de ha nulla AF-je van akkor is, most floppolt flushtől félünk? vagy szett?
      szettre nem ad meg egy nit szerintem szóval...

bepakolnám sztem flopon... de ha igy jatszod, akkor meg már calldownolom, hátha nem is tudom mivel csinálja ezt pl 88-JJ azt hiszi overparja van es menozik de kb nem tudom elkepzelni a jatekat mashogy:] ...

Szóval nekem ez nem tetszik, hogy overpárunk van, diamond, és a pakliból gyakorlatilag egy lap ver, ami nála lehet és eldobjuk:ĐĐĐ

egyébként ez sztem inkább 88-JJ mint AJ+ A dimandbol... flopflushre adok mondjuk 20%-t hogy nála lesz overpárorkra JJ-ig meg 70%-t:]

egyébként cbet miért marad ki? Kb. hiheti azt is hogy ugy beszartál :Đ és a flopon is csak callozol, ugyanezt tenném kb a semmivel a helyébe:Đ jó 3bet potba nem, de akkor is alul játszod a lapod szerintem...

Ja lehet nála AK is ami nem szin...
    • RealRaul21
      RealRaul21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 5.526
      köszi teljesen igazad van:)
      teljesen szétesett a játékom majd összekaparom magam
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von LorD231984 hát ne haragudj, de ez mi?:] nitek között is van agressziv passziv, read nelkul nehéz, de ha nulla AF-je van akkor is, most floppolt flushtől félünk? vagy szett?
      szettre nem ad meg egy nit szerintem szóval...

bepakolnám sztem flopon... de ha igy jatszod, akkor meg már calldownolom, hátha nem is tudom mivel csinálja ezt pl 88-JJ azt hiszi overparja van es menozik de kb nem tudom elkepzelni a jatekat mashogy:] ...

Szóval nekem ez nem tetszik, hogy overpárunk van, diamond, és a pakliból gyakorlatilag egy lap ver, ami nála lehet és eldobjuk:ĐĐĐ

egyébként ez sztem inkább 88-JJ mint AJ+ A dimandbol... flopflushre adok mondjuk 20%-t hogy nála lesz overpárorkra JJ-ig meg 70%-t:]

egyébként cbet miért marad ki? Kb. hiheti azt is hogy ugy beszartál :Đ és a flopon is csak callozol, ugyanezt tenném kb a semmivel a helyébe:Đ jó 3bet potba nem, de akkor is alul játszod a lapod szerintem...

Ja lehet nála AK is ami nem szin...
      +1 azér 3rd nutot ne dobjunk már