Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH A9s

• HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $10,55
      Hero:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:spade: , 9:spade:
      2 folds, Hero raises to $0,40, 2 folds, BB calls $0,30.

Flop: ($0,85) 9:heart: , 3:club: , 2:club: (2 players)
      BB bets $0,40, Hero calls $0,40.

Turn: ($1,65) 4:spade: (2 players)
      BB bets $0,78, Hero calls $0,78.

River: ($3,21) 8:heart: (2 players)
      BB bets $2,28, Hero folds.

Final Pot: $5,49

Flopon visszaemelés?
  • 8 válasz
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.986
      Sziasztok!

Szerintem a riverig jó volt a potcontról.
      Én ilyen statokkal adtam volna a rivert is.
      Simán betelhetet két magas lappal, FD-vel.
      Nagyon erős lappal nem donkolt volna flopon.

Flop visszaemeléssel izoláltad volna magad jobb lapokkal szemben.
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Én flopon visszajátszottam volna.
      Egy ilyen aggró fish mindig ezt fogja csinálni.
      Simán folytatja rosszabb 9-esel, FD-val, sőt még rosszabbal is.

Nem szabad hagyni, hogy a fejünkre nőjenek ezek a majmok, mert egy idő után azt vesszük észre, hogy gyakorlatilag minden általunk emelt kasszában ezt fogják csinálni, és nem mindig van nálunk TPTK.

Most nézem hogy a PFR-je gyakorlatilag 0. Tehát akár overpárral is játszhat így. Ha flopon visszaemelünk sokkal több infónk lesz. Ezért én mindenképpen reraise mellett vagyok.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Eredeti hozzászólás gwe felhasználótól: Én flopon visszajátszottam volna.
      Egy ilyen aggró fish mindig ezt fogja csinálni.
      Simán folytatja rosszabb 9-esel, FD-val, sőt még rosszabbal is.

Nem szabad hagyni, hogy a fejünkre nőjenek ezek a majmok, mert egy idő után azt vesszük észre, hogy gyakorlatilag minden általunk emelt kasszában ezt fogják csinálni, és nem mindig van nálunk TPTK.

Most nézem hogy a PFR-je gyakorlatilag 0. Tehát akár overpárral is játszhat így. Ha flopon visszaemelünk sokkal több infónk lesz. Ezért én mindenképpen reraise mellett vagyok.
      Információs emelésnek vége van, nem olvastad még?:Đ

De tegyük, fel, hogy 50-50 százalék, hogy jobb roszabbak vagyunk azaz abszolút véletlen:]

1) visszaemelsz flopon mondjuk kb. 2-ig, betolja-> dobod kidobtál 1,2-t, mert ugye csak info miatt emeltél... ez kb -0,35 EV, mert 50%ba dob nyersz 0,85, 50%ba nyersz 1,2-t ----> -1,2+0,85= -0,35

2)végig calldownozod, ami itt 3 dollárba kerül: 0,85 a pot...
      50%ba nyered a calldownt, 50%ba bukod az pont 0, pot miatt EV:0,85 vagy inkább 0,8...

Szóval információ miatt nincs értelme visszaemelni, védekezés, value, agresszió, blöff ezek miatt van értelme...

Visszatérve, itt mégiscsak, lehet visszaemelnék:Đ, de nem információ miatt, hanem hogy olcsón akar nézni turnt rivert, megdrágítanám, azaz kb. 1.2-ig de ha be is tolja, mivel nem információból csináltam rátolnám én is... Egyébként nekem mind2 line tetszik kb. 1.2 emelés és calldown is, csak annyit akartam leirni hogy ne informacio emeljetek, szerintem.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Ja és mondjuk agro ellen, többet is fogod nyerni a calldownt, mert blöfföt indukálsz, és sztem flopon még vezetsz... ugyhogy még több is mint 0.85 EV
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Heon, egyébként Neked mennyi a WTSD-d? Néhány leosztásból, de igy kicsit nehéz mert nem látom a dinamikáját a játékodnak meg ennél jóval több kéne, de ugy erzem kicsit mintha keves lenne és tobbszor kibloffolnenek a potbol egy utca check/call utan check/foldolsz... mint kene...
      De lehet, rosszul gondolom, csak ez a gondolatom a handekbol...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      mondjuk ez a rátolás kicsit durva lenne lehet:) ... de ilyen AF-el most néztem meg tuti calldownolnám, 1000%:]
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Heon, egyébként Neked mennyi a WTSD-d?

Sajnos csak 14129 hand alapján tudok adatot mondani (ez mind NL10) 23,1%
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      nem értem a river foldot.