Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100SH AA flop póker

• Csigazoli
      Csigazoli
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 644
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $100,00
      CO:
      $106,85

0,5/1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:club: , A:heart:
      MP2 folds, Hero raises to $3,50, CO calls $3,50, 3 folds.

Flop: ($8,50) A:diamond: , J:heart: , A:spade: (2 players)
      Hero bets $5,00, CO raises to $15,00, Hero calls $10,00.

Turn: ($38,50) J:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $22,00, Hero raises to $44,00, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $82,50

Results follow (highlight to see):
      Hero shows four of a kind, aces (Ac Ah)

Hero wins with four of a kind, aces (Ac Ah)

Hogyan lehetett volna kiszedni az össze lóvéját poz-on kívül?
  • 7 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Én biztos nem emeltem volna a turnön. Nyilván A nélkül nem tudja folytatni, az meg ugye nem lehet nála :D
      Sima call és reménykedni, hogy a riveren beteszi magától a J-val. Ugye megadás esetén $82 lesz a pot, előtted meg $60 marad, vagyis jó lesz a pot-stack arány az AI-hez.
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Turn call. Szerintem itt riveren ő már nem fog emelni sem J-vel sem QQ-KK-val, az ott nagyon easy checkback neki. Mivel a turn c/c nagyon gyanús meg amúgyis jobbat nem dobat rosszabb nem adja neki. Egy donkAI-t meg tuti nem ad meg.
      Lehet kicsit hülyeségnek tűnik de talán egy kicsi donkbettel még egy hangyányi valuet lehet kiszedni egy J-ből mondjuk 25-28$?
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      Original von becpoker Turn call. Szerintem itt riveren ő már nem fog emelni sem J-vel sem QQ-KK-val, az ott nagyon easy checkback neki. Mivel a turn c/c nagyon gyanús meg amúgyis jobbat nem dobat rosszabb nem adja neki. Egy donkAI-t meg tuti nem ad meg.
      Lehet kicsit hülyeségnek tűnik de talán egy kicsi donkbettel még egy hangyányi valuet lehet kiszedni egy J-ből mondjuk 25-28$?
      +1
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Original von becpoker Turn call. Szerintem itt riveren ő már nem fog emelni sem J-vel sem QQ-KK-val, az ott nagyon easy checkback neki. Mivel a turn c/c nagyon gyanús meg amúgyis jobbat nem dobat rosszabb nem adja neki. Egy donkAI-t meg tuti nem ad meg.
      +1
    • norbi556
      norbi556
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 826
      ez a turn miniraise pont annak látszik, ami :)
      hagyni kell blöffölni, esetleg egy kis donk riveren, hátha blokbetre tesz és pushol...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      call turn, check river

J-vel nem nagyon fog emelni flopon, szoval ez mindig air lesz nala. engedni kell, hogy bloffoljon...
    • Csigazoli
      Csigazoli
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 644
      Köszi, azt hiszem tényleg extra lassan kellett volna játszani a hand-et, itt az a legjobb.