Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] 78s flop flush, turn straight flush

• BiaPeti
      BiaPeti
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 96
      Sziasztok!

Riveren csekk/fold lett volna a játék? képtelen voltam eldobni.... :f_frown: :f_frown: :f_frown: :f_frown: :f_frown:

Igazából éreztem vesztemet itt csak A magas flush vagy Q fog megadni... és hát a Q magas ver... és vert is

flopon 3betelni kellett volna? mekkorát? 2$-ig? mivel 3an voltunk a kaszába nem akartam kiűzni a többieket, mert ez a miniraise általában náluk semmit se jelent.

Hand Information
      No Limit, 0.06 BB (6 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 biapeti ($15.57) Big Blind
      Seat: 2 spike_siegel ($23.43)
      Seat: 7 10sen ($8.55)
      Seat: 8 rvithan ($10.55)
      Seat: 9 jaknasty ($10.27) Dealer
      Seat: 10 simibull ($5.28) Small Blind
      Dealt to biapeti
      :7h:  :8h:  

Preflop (Pot:0.09)
      spike_siegel    FOLD
      10sen    RAISE $0.18
      rvithan    FOLD
      jaknasty    CALL $0.18
      simibull    FOLD
      biapeti    CALL $0.12

Flop(Pot: $0.57)
      :9h:  :Kh:  :Jh:  

biapeti    BET $0.36
      10sen    RAISE $0.72
      jaknasty    CALL $0.72
      biapeti    CALL $0.36

Turn(Pot: $2.73)
      :9h:  :Kh:  :Jh:  :Th:  

biapeti    CHECK
      10sen    BET $1.28
      jaknasty    CALL $1.28
      biapeti    RAISE $4
      10sen    FOLD
      jaknasty    CALL $2.72

River(Pot: $12.01)
      :9h:  :Kh:  :Jh:  :Th:  :4d:  

biapeti    BET $5
      jaknasty    ALL-IN
      biapeti    CALL $0.37
      ShowDown:
      biapeti SHOWS
      :7h:  :8h:  
      jaknasty SHOWS
      :Ad:  :Qh:  
  • 4 válasz
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Dobni? SOHA!
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von BiaPeti Sziasztok!

Riveren csekk/fold lett volna a játék? képtelen voltam eldobni.... :f_frown: :f_frown: :f_frown: :f_frown: :f_frown:

Igazából éreztem vesztemet itt csak A magas flush vagy Q fog megadni... és hát a Q magas ver... és vert is

flopon 3betelni kellett volna? mekkorát? 2$-ig? mivel 3an voltunk a kaszába nem akartam kiűzni a többieket, mert ez a miniraise általában náluk semmit se jelent.

wtf?? ha te ezt eldobod akkor ne pókerezz :)
      itt pl egy bármilyen A:heart: x tönkre megy veled,nem kell egyből a jobb lapot feltételezni.
      amúgy én flopon tönkre megyek,mivel ha jön egy újjab:heart: (amivel nem lesz straigh flössöm) akkor több mint valószínű h túlhúzták a lapom,ergo védelem+value miatt flop 3bet.
    • BiaPeti
      BiaPeti
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 96
      Köszi a véleményeket.

Igazából nagyon tilten voltam mikor ezt kitettem mert előtte buktam 2 db 90-10-et és közvetlenül utána KK vs AA.. mind a 3 200BB deepen...nah ennyit a hozzáállásomról és a lelki állapotomról mikor kitettem és vissza a handhez:)

Flopon:a 3bet kellett volna ezzel egyetértek, de akkor úgy voltam vele ha bent marad mind a 2 ellenfél jobban tudok értéket kinyerni, igaz nagyobb is a kockázat....

Turn: No comment nagyon megörültem mikor visszaemeltem még eszembe se jutott, hogy Q :heart: ver... mikor lecallozta a visszahívást igazából 2 lap lehetett nála amivel ezt meg lehet adni turnön A :heart: és a Q :heart:( persze értelmes elleneknél).

River: Itt már nem tudtam mit tenni.. 2nd nutsom volt a pot nagy volt... 4 szín lent volt, ha szettel vagy Ax-el vagy 2 párral vagy A :heart: adta akkor valuebet. Ha elcsekelem tuti ő hív all-in ha kicsit hív akkor meg én tolom vissza rá szóval itt elkerülhetetlen volt az all-in

kisebb flössel meg biztos nem fizet ki... 2-6 :heart: annyira kicsi flöss..

amúgy ma legaláb straight flush-el nem buktam: http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/1205955

itt egyszerű volt a helyzet tudtam hogy nuts-om van csak a stackjét kellett betetetni vele...:D :s_pleased: :s_pleased: :s_pleased:
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      azért megnézném, hogy mikor kéne eldobni a straightflusht :) ez óriási badbeat.