50$

• Gika02
      Gika02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.01, Hozzászólások: 3
      helló!

Írok egyet ide is, talán itt válaszoltok. Elküldtem a papírok másolatát 2 hete amire másnap jött egy válasz, hogy nem jól láthatóak az adatok. Ez mondjuk nem igaz, legfeljebb ha csukott szemmel nézték a mointort. Ennek ellenére újraszkenneltem szuperminőségben és még aznap visszaküldtem. Azóta semmi.
      Egy hétre rá írtam egy újabb levelet, arra még csak nem is kaptam választ. Ilyenkor mi a teendő?
      Előre is köszönöm a válaszotokat.

Üdv,
      Gika
  • 6 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Gika02 helló!

Írok egyet ide is, talán itt válaszoltok. Elküldtem a papírok másolatát 2 hete amire másnap jött egy válasz, hogy nem jól láthatóak az adatok. Ez mondjuk nem igaz, legfeljebb ha csukott szemmel nézték a mointort. Ennek ellenére újraszkenneltem szuperminőségben és még aznap visszaküldtem. Azóta semmi.
      Egy hétre rá írtam egy újabb levelet, arra még csak nem is kaptam választ. Ilyenkor mi a teendő?
      Előre is köszönöm a válaszotokat.

Üdv,
      Gika
      Próbáld meg nem emailben , hanem üzenet formájában felvenni a kapcsolatot a supporttal. Üzenetet jobbfent a segítség menüpont alatt tudsz írni.
    • Gika02
      Gika02
      Bronz
      Helló Mr. Bobiboss!
      Köszönöm a tippet, megpróbáltam, de sajnos segítséget nem kaptam. Egy bizonyos Csaba válaszolt, de inkább mellébeszélésnek mondható amit írogatott. 1. pontban azt mondta csak arra válaszol amire szükséges (úgy látszik ez nem volt az) 2. pontban már azt állítótta, hogy hogy én semmilyen levelet nem küldtem. Most akkor küldtem levelet, vagy nem? :)

Na mindegy, válaszul megkértem mi az amit még én tehetek az előbbrejutás érdekében, függetlenül attól, hogy ő nem hajlandó segíteni, de erre már választ sem kaptam.
      Ma nyitottam egy új ticketet, most angolul, talán így menni fog.

Üdv,
      Gika
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ez az miatt lehetett, hogy a magyar nyelvű support nem volt elérhető, és így a leveled a nemzetközi supporthoz érkezett meg. Csaba ezért valójában nem is láthatta a te leveledet, mert az nem a magyar supporthoz érkezett. Leggyorsabb megoldás mégiscsak az lesz, ha magyarul is elküldöd az adataidat. :)
    • Kristi7
      Kristi7
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.04.23, Hozzászólások: 1
      regisztráltam 3hete kitöltöttem mindent és nem kaptam se 50$-it se mailt mit tegyek?? koossz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Kristi7 regisztráltam 3hete kitöltöttem mindent és nem kaptam se 50$-it se mailt mit tegyek?? koossz
      Olvasd el ennek a topicnak az első hozzászólását.
    • Gika02
      Gika02
      Bronz
      Végül is el lett küldve minden, többször is. :)
      Kíváncsian várom az eredményt.