Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL10 AQs SB

• Aminoid
      Aminoid
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.13, Hozzászólások: 699
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $1.80
      SB(Hero):
      $9.90
      BB:
      $2.40
      UTG1:
      $1.85
      UTG2:
      $7.20
      MP1:
      $6.60
      MP2:
      $10.00
      MP3:
      $4.55
      CO:
      $10.10

Preflop: Hero is SB with A, Q.
      2 folds, MP1 calls $0.10, 2 folds, CO calls $0.10, BU calls $0.10, Hero calls $0.05, BB checks.

Flop: ($0.5) 8, 4, A (5 players)
      Hero bets $0.40, BB folds, MP1 folds, CO calls $0.40, BU folds.

Turn: ($1.3) 8 (2 players)
      Hero bets $1.00, CO calls $1.00.

River: ($3.3) Q (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.00, [COLOR=black]Hero ???
  • 8 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

először is AQ-val mindenképp emeljünk preflop, igen erős lap
      amúgy a hand rendben van, én calloznék riveren, hogyha az ellenfél ismeretlen, ha meg ott a 8as az pech

de nem kerülsz ilyen nehéz szituba ha preflop emelsz
    • Aminoid
      Aminoid
      Bronz
      Szia!

Calloztam, Flush volt nála (A6s)... :s_frown:

Az lenne a kérdésem, milyen lapokkal emeljek még vakokból meg egyáltalán, mert úgy látom a KKT-ban csak call van, mondjuk ezen meg is lepődtem.

Agresszív játék nem probléma eddíg SSS-t nyomtam NL100-on, most próbálok áttérni a BSS-re és kicsit zavar is, hogy preflop nem túl agresszív.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      a KKt az csak egy iránymutató, ha azt követed akkor egy durván nit játékos leszel:D
      nyugodtan lazulj egy kicsit AQ val szinte mindig emelünk vak poziból ha nem volt előttünk emelés
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von Aminoid Agresszív játék nem probléma eddíg SSS-t nyomtam NL100-on, most próbálok áttérni a BSS-re és kicsit zavar is, hogy preflop nem túl agresszív.
      :f_thumbsup: :f_thumbsup: helyes, ennek nagyon örülünk :f_biggrin:
      SB-ről ha nem volt emelés elötted és csak 1 limper volt akkor emelj AJ+, KQ+, TT+
      Ha több limper is volt akkor AQ+, az AJ elég határest, de ha feszes arcok limpeltek akkor emelj nyugodtan, cbettel legtöbbször elviszed majd a potot.
    • Aminoid
      Aminoid
      Bronz
      Köszi!

Örömmel látom, hogy mostanában egyre több FR video készül. Régebben inkább csak SH volt sok.

Ez jóóóóóóóóóó!
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      ez azért van mert mostanában vettek fel engem éppen emiatt : )
    • Lesbat
      Lesbat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3.397
      Original von ingyenfrag ez azért van mert mostanában vettek fel engem éppen emiatt : )
      Jól tették! :s_thumbsup:
    • akrammon
      akrammon
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 3.142
      Természetesen minden asztalfüggő, de általában AQ kisvakból még akár egy preflop visszaemelésre is jó lehet - vagy legalábbis ha vak pozicíóban vagy, akkor próbáld meg preflop rövidre zárni a dolgot.

Egyébként a leosztásban amit én másképpen csináltam volna (már feltételezvén, hogy nem sikerült a preflop befejezése): természetesen ellenféltől függően szerintem a turn checkelhető. Ha nyit akkor megadod és ugyanott vagy, ha checkel akkor majdnem biztos a húzólap, és e szerint játszhatod meg a rivert. Persze kicsit frusztráló esetleg elengedni egy utcán a nyitást top pár jó kísérővel, főleg ha a river betre foldot kapsz, de így sokkal inkább kontrollálhatod a partit. (és ebben a konkrét partiban szerintem nem dobott volna, rivert mindenképpen megad szín nélkül is, talán nyit is turn-ön)

(Mindehhez ismét hozzáhangsúlyozva, hogy preflop emeléssel együtt nem így kéne játszani, de ha már valahogy így belekeveredtünk... hiszen így tulajdonképpen akármilyen két egyszínű lehet nála, vagy akár még K8 is játékostól függően)