Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] T8o BB NL10

• lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($4.91)
      Hero ($10.69)
      UTG ($12.86)
      UTG+1 ($12.67)
      UTG+2 ($4.68)
      MP1 ($2.96)
      CO ($6.16)
      BTN ($1.85)

Dealt to Hero 8:spade: T:heart:

fold, fold, UTG+2 calls $0.10, fold, fold, fold, SB calls $0.05, Hero checks

FLOP ($0.30) J:diamond: Q:spade: 9:spade:

SB checks, Hero bets $0.24, UTG+2 calls $0.24, SB calls $0.24

TURN ($1.02) J:diamond: Q:spade: 9:spade: A:heart:

SB checks, Hero bets $0.83, UTG+2 calls $0.83, SB calls $0.83

RIVER ($3.51) J:diamond: Q:spade: 9:spade: A:heart: T:diamond:

SB checks, Hero checks, UTG+2 bets $3.51 (AI), SB folds, Hero folds

UTG+2 wins $3.28

SB : 16vp/0pf 0af 25wtsd kb normalisnak tunt 32 hands
      UTG2 : 58vp/25pf 0.7af 57wtsd sejthato milyen :) sajnos csak 14hands

gondoltam nem osztom az ingyenlapokat, ha mar ilyen csodalatosan betalalt a nagyon huzos flop, potbet is mehetett volna talan, foleg utg2 t elnezve

turnre nem orultem, hogy sb benn maradt, mert akar jobb is lehetett nalam, de mar inkabb kesz kezre tettem ezutan, leginkabb sorra, foleg azutan hogy a turn betet is megadta

mivel mind3an bennmaradtunk, es egy csunya river erkezett nem ereztem magam elol, valoszinu volt valakinel a nagyobb sor, es ugy gondoltam, hogy ha sb checkelt, es utg2 passziv volt eddig, megprobalok egy ingyen showdownt, mivel pusht nem adnek meg egyik ellenfeltol sem, es ezert nem is nyithatok nagyot, sot nagyobbacskat sem, mert az konnyen sokba kerulhet

emiatt gondolkodtam meg egy pici gaybeten, bizva utg butasagaban, es abban hogy csak callozik, de ezt is elvetettem, habar utolag nezve ez tetszene legjobban, egy 60 cent koruli nyitas, es raisere fold, amire sb biztosan nem jatszik vissza ok nelkul

mi lett volna a helyes?
  • 1 válasz