Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] AKo NL10

• lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($1.90)
      BB ($4.96)
      UTG ($16.21)
      UTG+1 ($10)
      UTG+2 ($16.50)
      MP1 ($10)
      MP2 ($10.82)
      Hero ($10)
      BTN ($11.29)

Dealt to Hero A:club: K:diamond:

UTG calls $0.10, fold, fold, MP1 raises to $0.30, fold, Hero raises to $1.15, BTN calls $1.15, fold, fold, UTG calls $1.05, fold

FLOP ($3.90) A:heart: Q:diamond: 6:diamond:

UTG bets $0.10, Hero raises to $2.40, BTN calls $2.40, UTG folds

TURN ($8.80) A:heart: Q:diamond: 6:diamond: T:club:

Hero checks, BTN bets $3, Hero raises to $6.45 (AI), BTN calls $3.45

RIVER ($21.70) A:heart: Q:diamond: 6:diamond: T:club: 2:diamond:

BTN shows Q:heart: Q:club:
      (Pre 56%, Flop 93.2%, Turn 90.9%)

Hero shows A:club: K:diamond:
      (Pre 44%, Flop 6.8%, Turn 9.1%)

BTN wins $20.26

BTN 15/11 3bet:0 af2.1 wtsd42 / 116hands

mondjuk nem igazan tetszett se a pre callja, se a cbet callja (hat meg a turn betmerete:) ott mar sirtam:P ) , ezert meg akartam checkraiselni a semmit, hogy ha megis elol lennek, valuet szerezzek valami bloffbol (de mivel bloffolne itt amivel megadta a cbetet, es nem vert el? vannak neha ilyen idiotasagaim.. a buta preflop jateka ellenere nem is igazan van ilyen hand, szoval bet/push turn aztan ez van?)
  • 2 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ha egy ilyen arc cc-oz 3betet, akkor azt legtöbbször TT-QQ, AK-val teszi. Ezek ellen meg nem nagyon vagy jó már turnön. Egyedül az JJ-t vered, de kiindulhatunk abból hogy azzal nem fog emelni, sőt cbetet sem megadni. AK-val spilt-elsz, és még ott vannak azok a ritka esetek amikor AQ-t fog tartani. Tehát nem sok esélyed van a győzelemre. Tovább rontja a helyzetet az hogy floppon megadja a reraise-t.
      Turnön azt mondanám hogy fájó szívvel fold, szinte semmit sem versz.
    • lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      igen, a turn nyitasa utan verve ereztem magam, de bloffindukalas miatt checkeltem (csak a 3bet call range mogott vagyok mar turnon ezen a boardon), habar valami ilyesmire gondoltam en is

szoval siman c/f turn ilyen boardon?

3bet potokban sajnos eleg sovany a jatekom, es nem is talaltam tul sok cikket hozza, de majd atnezem ujra egy kazal dolog van amit meg sose olvastam, sztem ha van ahol sok dolgot benezek akkor ez az egyik tema:( :)

habar ennel nehezebb leosztasok is vannak mikron is boven, itt vegig ereztem h ez nem lesz suti