Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL400 78o

• senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      $2/$4 No-Limit Hold'em (3 handed)

Known players:
      SB:
      $402.00
      BB:
      $1174.00
      BU(Hero):
      $487.50

Preflop: Hero is BU with 8, 7.
      Hero raises to $14.00, SB folds, BB calls $10.00.

Flop: ($30) T, 5, 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $20.00, BB raises to $68.00, Hero calls $48.00.

Turn: ($166) 3 (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($166) Q (2 players)
      BB bets $64.00, Hero ???

Mi tévő legyek itt? BB amúgy egy nem túl rossz játékos, de van egy gyenge potja, ami alapján egyértelműen lehet readelni. Ha lapja van tolja neki, nut, nutközeli lapokkal potbetel vagy overbetel. Ha gyenge lapja van akkor pedig blockbetel.
      A turn check után úgy gondoltam hogy egy Tes lehet nála, vagy egy flush húzó, ha jó lapja van akkor belenyitott volna.
      Riveren jött a szokásos blockbet, itt már egyértelmű a T-es.
      A Q nem rossz nekem, vajon el tudom vele hitetni egy push-sal vagy inkább hagyjam a fenébe és máskor próbálkozzak?
  • 2 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Ilyen readekkel, szinte kizárható teljesen az erős lap, mivel ilyen turnön tuti nem checkel el egy erős kész kezet.
      Viszont szerintem egy push az nem jó mert gyakorlatilag még egy teljes BI-t tolsz vissza, és igazából nem nagyon tudsz te sem reppelni semmit a turn checkback után... Mert az ok hogy a Q benne lenne a preflop rangedbe, de a flop után hogyan marad még ott? QJdd, KQdd? Ezekkel visszatolotd gondolom. Akkor QT?
      Szerintem ezt itt inkább hagyni kellene.... Bár kérdés hogy képes e egy herocallra T-vel? Meg hogy nem e lehet nála egy Q-s FD, mert azzal ugye megint csak hajlamosabb adni egy visszahívást....
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      az a baj ezzel, hogy nem tudsz tul sok mindent reprezentalni. ha pl. Q2d lenne nalad es pusholnal valuebol a riveren - azaz tudja, hogy tudsz thin valueraise-elni riveren, akkor en ratolnam itt. ha nem, akkor feladnam