Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

AQo river call or fold villain vpip 30 pfr 23

• 18 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      easy call, turn check után egy ilyen agró arc sürün fog blöffölni
      Én amugy beteltem volna a turnt is
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      itt szerintem hiba a turn bet...

ez így teljesen oké,de floppon kisebbet nyitottam volna... ~ 3$

river kkkkkalllllll

3bet potba a 1/2 - 2/3 pot a std cbet...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      hiba? draw heavy floppon?
      ...
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.851
      inkább nagyobb 3bet
      nem hívtam volna kevesebbet floppon se 30/23-nál sok minden lehet

river cal
    • BloodDG
      BloodDG
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 373
      Szerintem is simán River Call, 7es riverrel semmi nem jött meg az égvilágon.
    • sziebert
      sziebert
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 45
      Vszinu ha mar checkbehindolom a turnt meg kellett volna adnom...
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Pf standard, flop cbet elég a 3$.
      Turnön barrelezném tovább félpottal. Ha így is belehív riveren, akkor verve vagy.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Easy call, a river 7-es semmit nem egészít ki, és egy ilyen laza arcnál simán lehet, valamilyen bukott draw, amit blöffbe fordít, vagy úgy gondolja, hogy Ax-el esetleg még van value a betben, mert JJ-KK-val callozol.

A turn checkbehind egyébként nekem tetszik, mert maximum AJ-ból tudunk még value-t nyerni, mert egy draw-t itt már valószínű dob, ha floppon nem akciózott vele.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      hát ti tudjátook... attól hogy drawheavy nem azt jelenti hogy 3 utca bet a játék...

nagoyn sok reg 3/4 potokat emel flop/turn ha van valmiye ha kicsit is tágabba 3net range és OOP an nekem meg másdolgom sincs mint flop call turn float ha nem emel....

annyira kiszámítható így a játék...

turn ch river 1/2-potbbet esetén itt sok roszabb fog callolni v esetleg még egysek OOP floatolnak majd

ha nyitott lapokkal lehetne látni jó pár leosztás 3bet potba akkor egyértelműen kiderülne hogy mekkora hiba állandóan lebareelzni a rosszabb kezet turnön cska mert kint van valami draw... mert simán callolnak még riveren

a naplómba is raktam egy handet még múltko atom durva heavy draw board volt és turnön mőgé cheltem riveren meg potbetet callolta valami sztuyokkal

utána irta is hogy nem tudott mire rakni egy ilyen "retard" line után ha turnön betelek akkor dobott volna...
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Értem amit mondasz bmilk és logikusnak is hangzik, de mondjuk nekem elég veszélyesnek tűnik egy draw havy boardon flop call után ingyen lapot adni a turnön, csak azért, hogy ha nem jön a húzó akkor majd blöfföl a reg. (gondolom itt csak regekről beszélünk, mert a floppon húzóval a fish nem dob szinte semmit)

Szerintem azzal hogy ingyen lapot adunk a turnön mi követjük el a hibát és még értéket is vesztünk, hiszen pont a húzó hadd fizessen! Javítsatok ki ha nincs igazam!?
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      Original von bmilk
      nagoyn sok reg 3/4 potokat emel flop/turn ha van valmiye ha kicsit is tágabba 3net range és OOP an nekem meg másdolgom sincs mint flop call turn float ha nem emel.....
      Nem hiszem, hogy villain egy okos reg volna, aki azért calloz, hogy floatoljon...

Ez nálam bet/bet/bet (aztán lehet, hogy túlságosan hozzászoktam a bwin cs-ihez)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Eredeti hozzászólás dulo80 felhasználótól:
      Szerintem azzal hogy ingyen lapot adunk a turnön mi követjük el a hibát és még értéket is vesztünk, hiszen pont a húzó hadd fizessen! Javítsatok ki ha nincs igazam!?
      3bet potban ritkán fog húzó 2 utcát callozni, legtöbbször ha valaki megad egy 3betet, és valamilyen draw-t floppol, akkor vagy floppon megpróbálja all-inig tolni, vagy foldol.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      ilyen kis limiten képesek még A2vel is callozgatni, meg sztem FD-t sem dobnak sohasem, mert egyszerüen tul sok a fish
    • dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      Én nem egyszer láttam már pl JTs FD -it itt 3bet callozni meg utánna végig jönni 2. pár + FD vel, de volt hogy simán második párral tette... nyilván fish volt.

Regeknél valóban kérdés lehet, hogy 3bet potban mivel fog callozgatni egy reg!?

BTW mi lenne a leggyengébb lap amivel itt betelnénk a turn -t?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Mondjuk AK-val már betelnék, mert akkor már AQ-t is verjük, de így csak AJ-tól nyerünk maximum több value-t, míg egy check behind esetleg blöffre készteti a riveren. Nem kell mindig FD-t képzelni az ellenfélnél, főleg 3bet potban. Persze nem mondom azt, hogy mindig ezt kell játszani, nyilván ellenfél függő nagyban a dolog, de van amikor egy turn check behindban van több value.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Szettet leszámítva ami nem Ász csak betelném a turnön... miden mást checkelnénk a turnön...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      fogsz egy top párt jó kikkerrel, 3bet potban, igaz nem tudni de valszeg fish ellen, NL/20on, easy bet bet bet bet :)
      regek ellen ráértek agyalni
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      Original von vanyas fogsz egy top párt jó kikkerrel, 3bet potban, igaz nem tudni de valszeg fish ellen, NL/20on, easy bet bet bet bet :)
      regek ellen ráértek agyalni
      végre valaki :)