[SH] Nl 10 Jj

• Lespaul001
      Lespaul001
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.24, Hozzászólások: 454
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $15,38
      Hero:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (3 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with J:heart: , J:diamond:
      BU folds, SB raises to $0,40, Hero raises to $1,20, SB calls $0,80.

Flop: ($2,40) 7:diamond: , 2:diamond: , 6:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2,00, SB raises to $5,70, Hero calls $3,70.

Turn: ($13,80) 5:heart: (2 players)
      SB bets $0,10, Hero raises to $3,10 (All-In), SB calls $3,00.

River: ($20,00) K:club: (1 players)

Final Pot: $20,00

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of jacks (Jh Jd)
      SB shows a flush, ace high (4d Ad)

SB wins with a flush, ace high (4d Ad)
  • 14 válasz
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Mi ez a flop játék? Most be akarod hívni a stackjét vagy nem? Flopon a call már nem opció. Vagy dobod a visszaemelésére vagy push.
    • kissbb
      kissbb
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.01.13, Hozzászólások: 4.298
      Original von eldegor Mi ez a flop játék? Most be akarod hívni a stackjét vagy nem? Flopon a call már nem opció. Vagy dobod a visszaemelésére vagy push.
      +1 ne adjunk szabad lapot, pusholni kellett volna a raisere
    • Lespaul001
      Lespaul001
      Bronz
      Átgondoltam mégegyszer.
      3bet potban vagyunk, JJ+-al pre 4betelt volna, így inkább kisebb pp-re, vagy AJs+ / AJo+ ra tehetem. 77 ver egyedül, 22, 66-tal talán nem ad meg 3betet.

Így jó lett volna flop push.

Nem nagyon tudtam az adott helyzetben mire vélni a flop reraiset, ezért volt továbbiaban bizonytalanság részemről.
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Flöst floppolni nem lehetetlen, de nem is minden alkalommal jön be. Itt az ellenfélről gyűjtött információk alapján azt kell eldönteni, hogy
      a; Hiszel neki és fold
      b; Nem hiszel neki és push
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Lespaul001 Átgondoltam mégegyszer.
      3bet potban vagyunk, JJ+-al pre 4betelt volna, így inkább kisebb pp-re, vagy AJs+ / AJo+ ra tehetem. 77 ver egyedül, 22, 66-tal talán nem ad meg 3betet.

Így jó lett volna flop push.

Nem nagyon tudtam az adott helyzetben mire vélni a flop reraiset, ezért volt továbbiaban bizonytalanság részemről.
      nagyon rossz a koncepciód...
      JJ+al pre miért 4betelne?QQ+,AK ok.
      JJ nagyon nincs benne a standard 4bet rangbe.sokan QQ-val is csak callolnak.
      és amiről beszélsz az megint nem egy std 3bet calling range....
      inkább TT+,AK,(AQ) a range,és ellenféltől függően lehet igazítani,oké elég LAg statokkal tolja,lehet nála lazítani a rangen,de nagyon nagyon kevés a minta,és én addig egy std 3bet rangel számolok,és nem kalkulálok,midpocketek,és AJ féle lapokat.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Eredeti hozzászólás wago felhasználótól: Flöst floppolni nem lehetetlen, de nem is minden alkalommal jön be. Itt az ellenfélről gyűjtött információk alapján azt kell eldönteni, hogy
      a; Hiszel neki és fold
      b; Nem hiszel neki és push
      lol,nehogy már az alapján calloljunk/foldoljunk ,h elhisszük-e neki a flösst....
      itt nagyon nem ez lesz csak a range.
      hanem overpárok,:diamond: x etc.
      és én ezen a boardon berakom.

Board: 7d 2d 6d
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 49.850% 49.14% 00.71% 21893 315.00 { JdJh }
      Hand 1: 50.150% 49.44% 00.71% 22027 315.00 { 99+, AdKd, AdQd, AcKd, AdKc, AdKh, AdKs, AhKd, AsKd, AcQd, AdQc, AdQh, AdQs, AhQd, AsQd }

egy szűk range ellen is coinflip,ergo stack off flop imo
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      .
    • wago
      wago
      Bronz
      Itt ha tényleg magas lapokkal jön, ami elég valószínű ahogy szépen fel is soroltad floppon még akár előnyben is vagyunk. De te magad számoltad ki, hogy coinflip lesz ellene. Oké, ez mind jó és szép, de te meg pont a flöss lehetőségét zártad ki, ami ugyan úgy hiba.

Ezért mondtam, hogy vagy hiszel neki és fold vagy nem és call, minden más esetben coinflip szóval úgyszintén mindegy, hogy megadod vagy sem. Egyszer bejön egyszer nem.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von wago Itt ha tényleg magas lapokkal jön, ami elég valószínű ahogy szépen fel is soroltad floppon még akár előnyben is vagyunk. De te magad számoltad ki, hogy coinflip lesz ellene. Oké, ez mind jó és szép, de te meg pont a flöss lehetőségét zártad ki, ami ugyan úgy hiba.

Ezért mondtam, hogy vagy hiszel neki és fold vagy nem és call, minden más esetben coinflip szóval úgyszintén mindegy, hogy megadod vagy sem. Egyszer bejön egyszer nem.

nem zártam ki a flopolt flöst ott van a felvázolt rangeben baby :)

"Ezért mondtam, hogy vagy hiszel neki és fold vagy nem és call, minden más esetben coinflip szóval úgyszintén mindegy, hogy megadod vagy sem. Egyszer bejön egyszer nem"

:D DDDDDDDDDDDDDDDD

PS-en kár,h nincs best of komment,vagy PS-es aranyköpések topik :/
    • Lespaul001
      Lespaul001
      Bronz
      Lehet, itt félreértjük egymást, vagy én nem értem a jelölést, de nálam a
      JJ+ = JJ,QQ,KK,AA. Nálam QQ, KK AA-val lazább és idióta játékosok ellen az a cél, hogy pre berakjam az összes pénzem. Itt az Illető csak megadott a hivásomra és még standard range mellett is arra gondolok, JJ vagy esetleg kisebb ppje van, vagy AJ, AQ, AK, KQ egy vagy kétszinü. Tovább is lehetne ezen még lazitani, amikkel te is számoltál mivel Sb poziban van és igaz nagyon kevés a minta, de az asztalnál mutatott játéka alapján büdös nagy fish az illető.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Lespaul001 Lehet, itt félreértjük egymást, vagy én nem értem a jelölést, de nálam a
      JJ+ = JJ,QQ,KK,AA. Nálam QQ, KK AA-val lazább és idióta játékosok ellen az a cél, hogy pre berakjam az összes pénzem. Itt az Illető csak megadott a hivásomra és még standard range mellett is arra gondolok, JJ vagy esetleg kisebb ppje van, vagy AJ, AQ, AK, KQ egy vagy kétszinü. Tovább is lehetne ezen még lazitani, amikkel te is számoltál mivel Sb poziban van és igaz nagyon kevés a minta, de az asztalnál mutatott játéka alapján büdös nagy fish az illető.

arra akartam kilyukadni h JJ-val nem igazán std a 4bet.mert te beleírtad a 4betrangbe.
    • wago
      wago
      Bronz
      Köszönöm

Kíváncsi lennék ki lehetsz, hogy ilyen fennhangon lefikázol.
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.931
      Sziasztok.

Ugyan csak kevés kéz van róla de azok önmagáért beszélnek.
      Itt el lehet dobni de én simán betolnám.
      Ha dobsz csökken a variancia.
      Ezen a limiten gyakrabban leszel elől mint hátul-

Szóval flopon vagy fold vagy push.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      ez flop push or fold, mi a terv oop?