Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL/100 SH AJs

• norbi556
      norbi556
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 826
      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG ($101.50)
      MP ($271.45)
      CO ($101.50)
      Button ($131.40)
      SB ($70.80)
      Hero (BB) ($100)

Preflop: Hero is BB with A, J
      UTG bets $4, 3 folds, SB calls $3.50, Hero calls $3

Flop: ($12) 3, 4, J (3 players)
      SB checks, Hero checks, UTG bets $9, 1 fold, Hero calls $9

Turn: ($30) A (2 players)
      Hero ?
  • 9 válasz
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Szerintem mehet egy check mindenképpen. Nagyon jó second barrel lap ha nincs semmi lapja, viszont ha valami PP-je van akkor ritkán fog egy donkbetet fizetni, vagy egy ingyen lappal riverre túlhúzni, mondjuk TT-vel vagy QQ-val.
      Ha elég agresszív akkor talán be merem vállalni a c/c, river c/rai line-t.
      Ha nem vagy kevés a read róla akkor pedig c/r turn valószínüleg kicsit emlnék vissza hogy FD-vel meg tudjon adni vagy pusholni, ha csak adja akkor any riveren istapush, esetleg ha megjön az FD akkor c/c bár nem hinném hogy a turn c/r után merne blöffölni...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az a baj norbi, hogy NL100-tól már nem ártana némi info az ellenfelekről, ha elemeztetni akarsz (nem mint ha alatta nem lenne fontos).

Info nélkül 3way én inkább donk/fold játékot játszok a flopon. Nem akarok ingyen lapot adni a másik két játékosnak, ha viszont kapok egy visszaemelést, akkor inkább kiszállok.
      Turnön pedig erre alapozva már nyugodtan folytathatod pot körüli bettel. Itt viszont már bet/call a játék nálam.
    • norbi556
      norbi556
      Bronz
      sajnos nem tudok statokat adni, elsö sessionjaim nl/100on, egyszerüen lig vn még handem roluk
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Jó de 50-60 hand alatt azért egy vpip/prf stat kb beáll... Az is kis segítség.
    • norbi556
      norbi556
      Bronz
      értem
      Róla még annyi sem volt, kb 3. handje lehetett
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      eddig minden ok

most cr-elnek, mivel ezt aturnt akkor beteli, ha 1) van A nala (valszeg fd-vel), be tudom tenni ellene), 2) nincs A nala, barrellezik, de riveren ezt mar ugyse folytatjak a legtobben.

ha checkbackel turnon, akkor riveren valszeg egy nagyot vbetelnek, mivel szinte biztos, hogy J van nala, ami fizet (foleg, ha nem jott le a fd)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von pborisz Az a baj norbi, hogy NL100-tól már nem ártana némi info az ellenfelekről, ha elemeztetni akarsz (nem mint ha alatta nem lenne fontos).

Info nélkül 3way én inkább donk/fold játékot játszok a flopon. Nem akarok ingyen lapot adni a másik két játékosnak, ha viszont kapok egy visszaemelést, akkor inkább kiszállok.
      Turnön pedig erre alapozva már nyugodtan folytathatod pot körüli bettel. Itt viszont már bet/call a játék nálam.

miért akarsz donk foldot játszani ilyen erös lappal sok gyengébb handel is raiselhet...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bmilk
      Original von pborisz Az a baj norbi, hogy NL100-tól már nem ártana némi info az ellenfelekről, ha elemeztetni akarsz (nem mint ha alatta nem lenne fontos).

miért akarsz donk foldot játszani ilyen erös lappal sok gyengébb handel is raiselhet...
      Kíváncsi lennék Te multiway potban egy pot körüli donkbetre milyen range-el emelnél? Nem sok gyengébb lapot tudok elképzelni...
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      megnézném az arcot aki donkol és ha úgy van akkor

Ász magas + FD

J A value raise J x ellen

ha láttam már mutatást ilyen helyzet be és láttam J x volt nálad akkor akár még blöfföbl is :D

persze csak akkorha már ismrem az arcot akkor tolom így...

de most gondolj bele én gondolkodok (kivéve amikor nem :D )+agresszív agyok :D

most mi a helyzet azokkal akik meg nem is gondolkodnak + agresszívek ? :D