Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 KTo

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Hand Converter from HandHistoryConverter.com

CO ($38.75)
      Button ($27.35)
      Hero (SB) ($50)
      BB ($57.40)
      UTG ($60.65)
      MP ($81.65)

Preflop: Hero is SB with 10:club: , K:spade:
      2 folds, CO bets $2, 1 fold, Hero calls $1.75, 1 fold

Flop: ($4.50) 5:heart: , 4:heart: , K:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $4, Hero calls $4

Turn: ($12.50) 10:heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $8, Hero raises to $44 (All-In), CO calls $24.75 (All-In)

River: ($78) 3:spade: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $78 | Rake: $3

Results:
      Hero had 10:club: , K:spade: (two pair, Kings and tens).
      CO had A:heart: , 9:heart: (flush, Ace high).
      Outcome: CO won $75

Mit gondoltok a megjátszásról? Leginkább arra vagyok kíváncsi hogy ki mit csinált volna a turnön, ez a c/r all in rossz megjátszás? Arra gondoltam hogy ha turn beteli akkor valószínűleg AK v KQ van nála FDvel, persze a range ennél jóval tágabb, de láttam értéket a játékban plusz még FEm is van szerintem mert elég scare card a turn.
  • 6 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.852
      oop lehet ezt dobni is pre
      turnön ezt rosszabb fogja adni??
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Ide kell a flop c/r??? ...csak el kell olvasnom azokat a fránya sh cikkeket! :D

Ugyanígy játszanám, de a kérdés jogos. Fogja ezt rosszabb adni?
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ejnye Eke88, ez nagyon szörnyű játék volt :s_evil:

PF még IP is dobom ezt a lapot, nemhogy OOP. Milyen flopot akarsz ezzel látni?

Flopon a c/c szörnyű. Semmit nem tudsz meg az ő kezéről és simán túlhúzhat. A c/r megint csak nem jó, mert a kezed túl gyenge ahhoz, hogy AI menj vele, márpedig ha emelsz, akkor ez azt jelenti, hogy be is pakolod a pénzed.
      Az egyetlen értelmes megoldás, ha már így kerültél ide, a donk/fold.
      Folytatásként ezen a turnön pedig bet/fold.

Így játszva a turnön semmi értelme visszaemelni szvsz. Ezt a turn lapot IP legtöbbször ő is csak kész flössel, vagy FD+TP, FD+over párral fogja betelni, vagyis FE-d szerintem itt már nincs. Max egy gyenge megadás abban a reményben, hogy a riveren utánad passzol, de ha nem, akkor dobás.
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Jogos a kritika, tudom hogy elég rosszul játszottam meg, ezért is raktam be. Alapban nem szoktam ilyen lappal megadni IP, de az ellen ritka nagy aggro fish volt, 3betet tuti adta volna, és nem akartam 3bet potot játszani egy ekkora fish ellen, ellene inkább a value 3bet rangem tágítom ki. Weaknek éreztem a pre foldot ellene, mert simán kifizet ha találok valamit. flop c/r nekem is megfordult a fejemben, de mivel teljesen elől láttam magam (ellene), ezért c/c mellett döntöttem, mert c/r minden lapot kiűzök szerintem, és csak jobb fogja megadni. turnön meg elég weaknek gondolok top 2 párt dobni fish ellen, aki simán berakja itt pár plusz draw-val meg minden hülyeséggel, így abban láttam a legtöbb valuet ha c/r all-in játszok.

mégegyszer kihangsúlyozom hogy ez abszolut nem az alap játékom, de ezek szerint ne erőltessek ilyen fajta move-okat

egyébként a gondolatmenetem is teljesen rossz vagy abban már láttok így valamit, hogy leírtam mit miért csináltam?

válaszolva neked pborisz hogy mit akarok eltalálni, ellene bármit eltalálok az jó..ilyen 60/50es arc volt ha jól emlékszem, de kétségtelen tény hogy rosszul és túljátszott a hand
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      oop nem calloznék én sem
      mivel ilyen agró simán lehet fogni töle egy 3 utcás blöfföt, calldownal
      a gondolatmeneted is tetszik, nyugodtan adhatja pár plusz FD vel, vagy roszabb 2 párral. Persze lesz nála flush meg sett is néha, néha meg dob, szoval variancianövelö, de ha birod akkor jo a line
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre fold, oop ez nagyon gyenge lap.

Floppon nekem tetszik a c/c, nem értem pborisznak miért nem tetszik? ?( Egy donkbettel itt nem nagyon fogunk soha jobb lapot dobatni, egy rosszabbat (kézbe párt pl.) meg minek akarunk dobatni? Turn-ön top 2 párunk lett ugyan, de itt maximum egy A:hKx fog callozni abból a range-ből, amit verünk. Aggró fish ellen én végig calloztam volna, mert csomó hülyeséggel betelhet ha gyengeséget érez.