Nl50 JJ

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Hand Converter from HandHistoryConverter.com

BB ($75.75)
      UTG ($29.65)
      Hero (MP) ($50)
      CO ($56.40)
      Button ($58.40)
      SB ($81.15)

Preflop: Hero is MP with J:heart: , J:spade:
      UTG calls $0.50, Hero bets $2.50, 3 folds, BB calls $2, 1 fold

Flop: ($5.75) 9:club: , 10:spade: , 7:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $5, BB calls $5

Turn: ($15.75) 3:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $12.50, BB calls $12.50

River: ($40.75) 4:spade: (2 players)
      BB bets $31, Hero calls $30 (All-In)

Total pot: $100.75 | Rake: $3

Results:
      BB had A:club: , 2:club: (flush, Ace high).
      Hero mucked J:heart: , J:spade: (one pair, Jacks).
      Outcome: BB won $97.75

Szerintem turnig standard, ellenfél elég nagy fish volt 50/35 statokkal tolta, ennél a handnél még 75/40+ volt a statja. Riveren itt dobni kell? river teljesen bland, tehát ha eddig elől voltam most is elől vagyok. Tiszta Wa/Wb helyzet, ez vagy egy miss draw vagy nut, meg lehet adni ezt?
  • 4 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.846
      fishnél bármi lehet, ch/c, ch/c river donk az erős lesz, persze benn az eredmény (inkább később tedd be)
      én a turn chekelném és attól függ mennyit nyit riveren adnám vagy dobnám
      lehet nála flopp sor vagy két pár, FD is megjött
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Jaja. Passzív megadó fishek csak erős lappal donkolnak ekkorát. Kezdem megtanulni én is. :/
      Itt legalább 2 párral hívnak ilyet.
      Azért is fura a shove, mert nem kicsiket hívtál floppon és turnön, tehát biztos vagy a lapodban és valószínűleg vbetelsz a riveren is... Ő mégis rádtolja. Ha nem beleléptem ma 2 ilyenbe én is, akkor egybe sem. Nagyon idegesít, amikor a fishek fagyiznak a pénzemen...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ez bizony egy Wa/Wb helyzet a turnön.

OOP mindig mindennel (air-rel is) betelek a turnön, ha megjön a 3. szín, de IP szinte mindig chb a játékom. Van egy over párunk, de már koránt sem biztos, hogy jók vagyunk vele. Ne növeljük a potot fölöslegesen (még FD-nk sincs).
      Riveren pedig a turn gyengeségünket látva gyakran blöffölheti ezt a boardot, vagyis ott max 1/2 pot betet megadok.

Egyébként ahogy fszt is írja. Fisheknél ez tipikus játék kész flössel. Így a riveren mindenképpen dobás. Nem játszana így gyengébb kézzel és a blöff is kizárható.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz Ez bizony egy Wa/Wb helyzet a turnön.

OOP mindig mindennel (air-rel is) betelek a turnön, ha megjön a 3. szín, de IP szinte mindig chb a játékom. Van egy over párunk, de már koránt sem biztos, hogy jók vagyunk vele. Ne növeljük a potot fölöslegesen (még FD-nk sincs).
      Riveren pedig a turn gyengeségünket látva gyakran blöffölheti ezt a boardot, vagyis ott max 1/2 pot betet megadok.

Egyébként ahogy fszt is írja. Fisheknél ez tipikus játék kész flössel. Így a riveren mindenképpen dobás. Nem játszana így gyengébb kézzel és a blöff is kizárható.
      +1