Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl50 AA

• Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Poker-Stars Hand Converter from HandHistoryConverter.com

UTG ($157.35)
      Hero (Button) ($62.30)
      SB ($93.35)
      BB ($54)

Preflop: Hero is Button with A:club: , A:spade:
      1 fold, Hero bets $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

Flop: ($3.50) 5:spade: , 9:diamond: , 5:club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $8.75, Hero calls $6.25

Turn: ($21) K:heart: (2 players)
      SB bets $14.50, Hero calls $14.50

River: ($50) 3:diamond: (2 players)
      SB bets $38, Hero ?

call/fold?
      Villain: 18/16 AF:2.6 (flop3.8, turn 1.8 river 2), flop check/raise 13% (15hand)
      összesen 450 hand van róla 28 a WTSD, W$SD 39%
  • 9 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.851
      azért adtál meg turnön, hogy folytassa a blöffjét nem?
      flop ch/r után, elég erősen hív turnön, legkésöbb ott döntenék ha elől látom magam akkor jó a cal de akkor riveren is cal legtöbször
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Call. De ezt legkésőbb turnön ráborítanám. Sőt magamat ismerve a floppon min. 4bet/call.
    • BloodDG
      BloodDG
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 372
      Én is azt hiszem már flopon őrületbe megyek, bár így Statok nélkül (15 az nem sok) nehéz. A flop elég száraz, ha jobb játékos, akár megpróbálhat kiblöffölni is... akkor jó a Call. De turn-ön nem adnám meg, ott vagy push vagy fold... Mert ha őt 9s-re vagy 5x-re teszed, akkor riveren kb csak az A az, amire azt mondod, h megnyugtat, az meg 2 out.

Egyébként barátunk valószínűleg bármilyen pockettel ezt játszotta volna, vagy 9x-el, szóval sztem így vak ellen EZ Push vagy flop, vagy turn. De a turn még jobb játék, mert akkor önként rakta be a pénzecskéjét. Minden egyéb SU.
      Tehát turn vagy PUSH, vagy FÖLD.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az a 13% c/r elég sok, vagyis a barátunk egy agresszív játékos.

Ez a flop neki teljesen jó is erre a játékra. Itt pedig eldöntjük, hogy bepakoljuk ellene BU vs SB szituban.
      Gyakorlatilag nincs mitől félnünk. Vagy már most verve vagyunk, vagy 2 outja van ellenünk. Én nem is erősködnék sehol, csak egyszerűen hagynám, hogy magától tegye be a pénzt. Mivel végig csak megadtál, ezért nem tesz erős kézre, tehát itt blöffölhet is a riveren, de hiheti azt is, hogy jó a Kx-el. Én simán adnám a river betet is...
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Original von pborisz Az a 13% c/r elég sok, vagyis a barátunk egy agresszív játékos.

Ez a flop neki teljesen jó is erre a játékra. Itt pedig eldöntjük, hogy bepakoljuk ellene BU vs SB szituban.
      Gyakorlatilag nincs mitől félnünk. Vagy már most verve vagyunk, vagy 2 outja van ellenünk. Én nem is erősködnék sehol, csak egyszerűen hagynám, hogy magától tegye be a pénzt. Mivel végig csak megadtál, ezért nem tesz erős kézre, tehát itt blöffölhet is a riveren, de hiheti azt is, hogy jó a Kx-el. Én simán adnám a river betet is...
      Én is ugyan így gondolkodtam ahogy te.

Srácok! Mi értelme turnon rátolni? csak jobb fogja megadni!! erre nem gondoltok? minden blöfföt dobatunk egy turn pushal, ahogy egy flop 4bettel is. Ez egy tipikus olyan helyzet szerintem, ahol a passzív megjátszás a jó (calldown), ha blöfföl hagy blöfföljön, amúgy meg kifizetjük.

66ot mutatott
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Igazad van. Teljesen felesleges erősködni, mert megteszi ő. :D
      Ha rivert elcsekkeli mit csinálsz? Mekkora bet?
      Szerk: Mit teszel, ha a riveren c/r allin megy a félpotos vbetedre?
      Egyébként a calldown az egy igen erős line, amit egy jó reg riveren felismer és c/c vagy c/f-ot fog játszani.
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Original von victorius888 Igazad van. Teljesen felesleges erősködni, mert megteszi ő. :D
      Ha rivert elcsekkeli mit csinálsz? Mekkora bet?
      Szerk: Mit teszel, ha a riveren c/r allin megy a félpotos vbetedre?
      Egyébként a calldown az egy igen erős line, amit egy jó reg riveren felismer és c/c vagy c/f-ot fog játszani.
      Riveren a pot mérete miatt már nincs dobás, vagy check back, vagy ha betelek itt akkor broke, fél pot vbettel marad előttem kb 15dollár...
      Egyébként azt gondolom hogy ha itt nem betel riveren akkor mindig elől vagyok, mert értéket veszítene egy passzolással, nincs kint semmilyen draw így ha pl fullja van, tudnia kell hogy itt sosem próbálnék blöffölni riveren, ergo értéket veszítene ha passzolna itt fullal. de ez csak az én véleményem.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      sztem ideális ellenfél egy calldownra
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Eredeti hozzászólás pborisz felhasználótól: Az a 13% c/r elég sok, vagyis a barátunk egy agresszív játékos.

+1