Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH AKo BB fish műt 2.

• BloodDG
      BloodDG
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 375
      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($25)
      UTG ($25)
      MP ($28.70)
      Button ($18.40) (76/12/0.5/18/ 69% WTSD, 67W$SD)
      SB ($12.70)

Preflop: Hero is BB with K:diamond: , A:spade:
      2 folds, Button bets $0.50, 1 fold, Hero raises $1.50, Button calls $1.25

Flop: ($3.60) K:spade: , Q:heart: , J:club: (2 players)
      Hero bets $2.50, Button raises $5, Hero raises $20.75 (All-In), Button calls $11.65 (All-In)

Turn: ($36.90) 7:heart: (2 players, 2 all-in)

River: ($36.90) 2:diamond: (2 players, 2 all-in)

Total pot: $36.90

Igazából nem volt sok választásom, Top-top fish ellen 4 outtal még egy sorra... Nem sikerült leverni. SZerintem kb bármilyen K-val eljátszotta volna ugyanezt. Vélemény?
  • 4 válasz
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Sajnos nem értem, amit írsz, de a line jó. Jah és a cím is! :D
    • sziebert
      sziebert
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 45
      En nem vagyok biztos a pushban flopon, ezen a boardon sokszor - foleg ilyen villain ellen - lehet belefutni ket parba (KJo a kedvencem), vagy akar sorba (itt az volt ugye?). Nyilvan nehez dobni a TPTKt, de en lehet hogy csak megadtam volna a flop raiset, es megneztem volna mit lep a turnon. Ilyen stattal alt akkor emelnek ha tenyleg erosek, nekem ez a tapasztalatom. Ami ugyancsak gaz hogy nem pusholt csak hivogato min raise...

Nekem mondjuk a PF min raise call is gyanut kelto, sokan slowplayelik igy a magasabb zsebparokat. Itt ez ugyancsak eleg rossz hir lett volna nekemm tekintve h jj tol felfele mindegyik katasztrofa.

Ismerni kell az arcot, sztem en is nem 100%ban koncentralva belefutottam volna, de ezek az apro jelek nagyon arulkodoak lehetnek kesobb (minraise kicsi stackkel, passziv villain reraisel stb) es sok penzt sporol6nak meg az ember pokerezo fianak...
    • BloodDG
      BloodDG
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 375
      Igen, sajnos lehet jobb játék lett volna megadni csak... De OOP-ben ez elég necces lett volna akkor is. Mert a turn nekem nem segített volna. Ráadásul, ha megadom, a Pot 13,60$ lett volna és előtte marad olyan 11$ körül... Ami igazábol olyan, h vagy Pusholok flopon és bízok egy Kx-ben, ami gyengébb, vagy bedobom.
      Egyébként K :club: J :spade: -t szorongatott bajnokunk.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre minraise/call, flop minraise elgé gyanús line, nem hinném, hogy pár + draw-val így játszana, ez inkább szet vagy 2 pár lesz az esetek töbségében.

Itt véleményem szerint FE-vel nem számolhatunk, így 44%-ban kellene jók legyünk, hogy 0EV legyen. Ha itt ezt eljátsza minden pár + draw kombóval is (TT+, KT+, AT+), akkor is csak 47% a részesedésünk. De mondom egy ilyen line után, ez gyakrabban lesz szet vagy 2 pár, úgyhogy hiába tűník weaknek egy TPTK-t dobni 3bet potban, de ezen a floppon egyáltalán nem hiba.

A flop call-nak nincs semmi értelme... Turn-ön 13$-os lesz a pot és előtte 11$ marad, amit egy blank turn-ön úgysem dobunk. Flop push vagy fold, ami jelen esetben egy passzív fish ellen ezen a floppon nálam fold.