NL25 SH QQ broke

• BloodDG
      BloodDG
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 371
      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (Button) ($32.40)
      SB ($57.80)
      BB ($34.75)
      UTG ($15.60)
      MP ($25)

Preflop: Hero is Button with Q:diamond: , Q:spade:
      UTG calls $0.25, MP bets $1.25, Hero raises $4, 3 folds, MP raises $23.75 (All-In), Hero calls $21

Flop: ($50.60) 3:heart: , J:club: , J:heart: (2 players, 1 all-in)

Turn: ($50.60) 4:heart: (2 players, 1 all-in)

River: ($50.60) 8:heart: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $50.60

Úgy voltam vele, h AA, vagy KK nem tenne ilyet, mert abból értéket szeretne látni... A Read jó volt, az eredmény magáért beszél.
  • 12 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.846
      ellenem már csinálták pont így AA-al ment a noti,
      de adnám én is
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Nem vágom miért nem kellene tolnia itt az AA-KK-nak pre!?
    • sziebert
      sziebert
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 45
      SH asztalon nem hiba a preflop AI QQval es AKval sem az, de - pont ezek miatt is - en tolom az AAt es a KKt is pf allinig. Itt tenyleg gyanus a push egy 10 koruli visszaemeles helyett, vszinu dobatni akart. Mi volt nala? Mak hogy nem kőr:)

Ha itt ismered az ellenfelet es lazabb akkor sztem is call, ha nem ismered akkor is belefer sztem.Ennek ellenere ha en jol ismerem az ellenfelet es VP 12 PFR 12 nel kisebb a statja en a QQt eldobom a 4betjere. Legjobb esetben is AKja van ami flip, a tobbi verzio meg nem tul jo.
    • BloodDG
      BloodDG
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 371
      Ellen kezed T :heart: T :club: Így flöss-t csinált. Gz neki.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Az én tapasztalatom szerint AA-val és KK-val is sokan rátolják ilyen szitukban egy "normál" 4bet helyett, úgyhogy sosem zárnám ki ezeket a lapokat.

Ettől függetlenül nem hiba a call, ebben a konkrét szituban is jól döntöttél, mint később kiderült.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Ennek a handnek kb semmi értelme.... Mindeki látott már QQ-t all in menni...

MIre kéne válaszolni? stat meg kérdés sincs...
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.846
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: Ennek a handnek kb semmi értelme.... Mindeki látott már QQ-t all in menni...

MIre kéne válaszolni? stat meg kérdés sincs...
      ebben van valami :D
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Akkor megmondom, hogy én mit gondolok: arra kellene válaszolni, hogy egy NL25 SH játékban ha legközelebb egy ismeretlen arc a QQ-val való 3betünkre pushol, akkor jó döntés-e lecallozni!?

Mert valaki nem csípőből nyomja a választ, mert valaki megerősítést szeretne, mert valaki azért tesz fel kezeket, mert nem biztos a dolgában.

Persze lehet fikázni is, csak azt nem értem minek.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ez a 4bet push legtöbbször AK lesz vagy valami 88-JJ, persze KK és AA is úgyanúgy lehet, mert tényleg sokan 4bet pusholják a prémuim lapokat. Nálam ez sima call, aztán note.

És az előttem lévő hozzászólással is egyetértek...
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      És nem jó a 4bet push AA-KK-val? Mert ebből nekem nem derült ki egyértelműen.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von victorius888 És nem jó a 4bet push AA-KK-val? Mert ebből nekem nem derült ki egyértelműen.
      Ha csak ezekkel a lapokkal csinálod, akkor nem jó, mert könnyen readelhető, és ritkán fogják kifizetni. Ha megcsinálod ezt gyengébb lapokkal is, akkor belefér, mert megadhatják gyengébbel, de én jobban szeretem a standard 4betet akár blöff, akár prémium lapról van szó.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von ALCU01 Akkor megmondom, hogy én mit gondolok: arra kellene válaszolni, hogy egy NL25 SH játékban ha legközelebb egy ismeretlen arc a QQ-val való 3betünkre pushol, akkor jó döntés-e lecallozni!?

Mert valaki nem csípőből nyomja a választ, mert valaki megerősítést szeretne, mert valaki azért tesz fel kezeket, mert nem biztos a dolgában.

Persze lehet fikázni is, csak azt nem értem minek.
      "Úgy voltam vele, h AA, vagy KK nem tenne ilyet, mert abból értéket szeretne látni... A Read jó volt, az eredmény magáért beszél. "

erre nem lehet mit irni...