[SH] Nl10 Sh Jj

• Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Known players:
      MP3(Hero):
      $10.00
      CO:
      $7.70
      BU:
      $6.75
      SB:
      $8.85
      BB:
      $15.00
      MP2:
      $4.85

Preflop: Hero is MP3 with J, J.
      MP2 folds, Hero raises to $0.40, CO folds, BU raises to $1.20, 2 folds, Hero calls $0.80.

Flop: ($2.55) T, 6, 2 (2 players)
      Hero checks, BU bets $5.55(All-In), Hero calls $5.55.

Turn: ($13.65) 6 (2 players)

River: ($13.65) 2 (2 players)

Final Pot: $13.65.

Results follow:

Hero shows two pairs, jacks and sixs(Js Jd).

BU shows two pairs, sixs and twos(Qh Ac).

Hero wins with two pairs, jacks and sixs(Js Jd).

Stat nincs. Ha elöl lenne biztos nem overbetelne, mert nem akar dobatni. Épp ezért checkeltem el a flopot hát valami ilyesmi sül ki belőle :) Vélemény?
  • 6 válasz
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      énis így játszom.
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Original von kitartas77 énis így játszom.
      +1
    • qwertz11
      qwertz11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.16, Hozzászólások: 513
      Én személy szerint utálok coldcallozni 3betet odds nélkül OOP callozni. A floppon én is adnám, ez az overbet elég gyengének tűnik.
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Original von qwertz11 Én személy szerint utálok coldcallozni 3betet odds nélkül OOP callozni. A floppon én is adnám, ez az overbet elég gyengének tűnik.
      Nem setre mentem, és nem akartam egy 4bet foldot csinálni mert akkor blöffölnék a JJ-vel.
    • qwertz11
      qwertz11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.16, Hozzászólások: 513
      Original von Windir
      Nem setre mentem, és nem akartam egy 4bet foldot csinálni mert akkor blöffölnék a JJ-vel.
      Értem én, hogy a 4bettel izolálod magad, de a stackmérete miatt szerintem itt nem éri meg callozni. Egy fullstack ellen én nagyobb hajlandóságot mutatnék a callra, aztán flopon c/c, turnon meg c/f ha egy egészséges méretűt second barrelezik. De ez shorty ellen már nem nagyon tudsz dobni a turnon, mert committed leszel. Meg túl sokszor fogsz kellemetlen szituációkba kerülni pl overcardok miatt. Szerintem te itt egy Q magas boardon sem tudtad volna elengedni ezt. Lehet, hogy túl gyengének és feszesnek tűnik itt a fold, de NL10en nem nagyon fognak szuperloose 3betet tolni rád ismeretlen arcok. Szóval lehet ezt ragozni, de szerintem ez most jobban tapadt a kezedhez, mint kellene, de majd axles igazságot tesz.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Eredeti hozzászólás qwertz11 felhasználótól:
      Original von Windir
      Értem én, hogy a 4bettel izolálod magad, de a stackmérete miatt szerintem itt nem éri meg callozni. Egy fullstack ellen én nagyobb hajlandóságot mutatnék a callra, aztán flopon c/c, turnon meg c/f ha egy egészséges méretűt second barrelezik. De ez shorty ellen már nem nagyon tudsz dobni a turnon, mert committed leszel. Meg túl sokszor fogsz kellemetlen szituációkba kerülni pl overcardok miatt. Szerintem te itt egy Q magas boardon sem tudtad volna elengedni ezt. Lehet, hogy túl gyengének és feszesnek tűnik itt a fold, de NL10en nem nagyon fognak szuperloose 3betet tolni rád ismeretlen arcok. Szóval lehet ezt ragozni, de szerintem ez most jobban tapadt a kezedhez, mint kellene, de majd axles igazságot tesz.
      én ezt preflop egy egyértelmű fish ellen simán beteszem, mert JJvel simán a range elott leszunk, ugye mivel kis stack ezért lazábban fog tonkremenni preflop. a call nekem nem igazán tetszik itt, de ha így lett megjátszva, snapcallozom a flopot és örömmel fogom nézni az AKját mutatáskor. gondoljatok csak bele, játszana igy olyannal, ami ver minket? talán, de annyira száraz a board, hogy nem valószínú.