NL25 sh 88

• 9 válasz
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      8-as párral ritkán 3 betelek, de itt lehet jó. Floppolod a nutsot. Vagy told rá, vagy csak call és turn ha nem 9,10,4,5 érkezik, akkor mehet a push a hívására. Ha csak csekkel mondjuk egy J érkezésére, akkor bet10/broke. Riveren beteszem a maradékot bármi jön.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Tetszik a hand mi! Csak nem a kedvenced a 8as drill! :)
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      De igen, szeretem! :heart: :)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      jobban tetszik a call pre, de ha nagyon keveset dob 3 betre akkor jó.
      Floppon egy ilyen line után valami overre tenném, szoval raise call.
      a call azért nem jo mert jöhet egy K vagy A és nem fizet pl egy TT.
      Vagy ha lejön 5ös vagy 9es akkor nem az lesz a baj, legtöbb esetben, hogy tulhuzott hanem hogy megijed és nem lezs akcio.
      szóval ok a játék sztem
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre call, a postflop meg standard. vanyas leírta szépen, hogy miért kell itt raise/call-t játszani a call helyett.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Tényleg jó gondolatmenet, viszont a raise sztem itt nem jó.
      Inkább rátolnám egy ilyen aggro potbetre, mert akkor adhatja overpár. Ez a raise pont semmire nem jó, mert csak sor vagy kisebb szett fog veled tovább menni.
      Szerk: Kicsit ha gondolkodva játszok és nem 8 asztalon, akkor azonnal felismerem az ilyet. :D
      Ez csak floppolt nuts lehet és jóval nagyobb a FE is egy ekkora emelésnél, mintha rátolnád. És itt gondolom nem dobatni akarunk, hanem allinre csábítani.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop teljesn oké lenne a call szerintem itt teljesen egyértelmű számára, hogy mi van nálunk... valami nagy párra rak... ha meg nála lenne az akkor már pre elintéztétek volna....

csak azért raselni itt is mert van kint draw.... :\ hát legyen

javulhat is ha total airren van.... dobás persze szóva se jöhet any2 turn esetén....ha esetleg esik 1 9es akkor mág tovább is blöffölhet...nem hinném hogy megijdene :D ezt használná éppen ki...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      bmilk, pont Te akarsz itt callozni, amikor egy atom száraz floppon is raise-re buzdítassz mindenkit szettel? :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Original von victorius888 Tényleg jó gondolatmenet, viszont a raise sztem itt nem jó.
      Inkább rátolnám egy ilyen aggro potbetre, mert akkor adhatja overpár. Ez a raise pont semmire nem jó, mert csak sor vagy kisebb szett fog veled tovább menni.
      Szerk: Kicsit ha gondolkodva játszok és nem 8 asztalon, akkor azonnal felismerem az ilyet. :D
      Ez csak floppolt nuts lehet és jóval nagyobb a FE is egy ekkora emelésnél, mintha rátolnád. És itt gondolom nem dobatni akarunk, hanem allinre csábítani.
      Nem tudom így dobna-e egy 99+-t! Ha a push-t adná, akkor így sem dob sztem, de egyébként én is szoktam egyből pusholni draw heavy floppon szettel, pontosan azért, hogy húzóra tegyenek és calloljanak, és néha elég fura lapokkal képesek callozni, úgyhogy értem mire gondolsz, és van benne logika.