Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl200 AJs

• grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Full Tilt
      SB ($260)
      Hero ($200)
      UTG ($91.35)
      UTG+1 ($40)
      UTG+2 ($117)
      MP1 ($126)
      MP2 ($180)
      CO ($90.35)
      BTN ($202)

Dealt to Hero J:heart: A:heart:

fold, fold, fold, MP1 calls $2, fold, fold, BTN raises to $9, fold, Hero calls $7, MP1 calls $7

FLOP ($28) 2:heart: 2:club: T:heart:

Hero checks, MP1 checks, BTN bets $24, Hero raises to $72, MP1 folds, [color=red]BTN raises to $193 (AI), Hero????

12/8, WTSD 25, W$SD 48, 4.3 AF, 12% BU emelő range(izoláló, szóval nem 1st).6k. Eazy fold, igaz?
  • 9 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

háááát

először is nálam ez sztem pf fold, tök nehezen játszható posflop oop főleg

namost pőstflop háát sima call flop.
      azért mert ha itt raiselsz mint ahogy te is tetted, akkor már nem tudsz dobni
      TT nagyon ritkán lesz nála amúgy meg ha tutira tudod h AA van nála akkor is calloznod kell már az oddsok miatt, KK ellen meg főleg mert van 3 + outod, szal a raise pont azért nem tetszik mert akkor adnod kell a push-t 30% EQ val és játszol egy 30-70 et

call okés lehet, lehetőséged van később lemoveolni a handről+ dobás is szóba jöhet turnön
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Szia!

Raise után én is a fejemhez kaptam, hogy kommitáltam magam, de akkor már késő volt.

TT-t én is kizártam, azzal szerintem hagyna blöffölni, nem tolná rám. Mindenképp magas párt feltételeztem nála.
      Ha jól emlékszem 29% kell a nullszaldós megadáshoz, KK+ rangem ellen meg kb 38%-m van. Természetesen nem jött az out. :s_biggrin:

szerk: ja és AA-ja volt.
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      Mp1 fishnek nez ki, BU ha reg akkor 20-30% al fogja izolalni.(lehet meg nagyobb skalaval) En pre a 3bet fele hajlok, de ha keveset dob 3betre, akkor call. En egy kicsit weak-nak tartom a pre dobast izolalo range ellen.
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Én valahogy sajnálnám blöffbe fordítani az AJs-et, csak azt érném el vele, hogy minden rosszabb dobjon. Blöff3betelni itt max PP-kel, meg esetleg 1-2 SC-vel 3betelnék.

szerk:

55% a foldto3b értéke
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      akkor call. 70% Fto3b nel szerintem mindenkepp jo a 3bet ebben a szituacioban.
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      de ilyen fold to 3bet ellen mi a fenének pont AJ vel 3betelsz
      akkor inkább any 2 val toljad ne AJs sel
      az ahhoz túl erős h 4betre dobnunk kelljen, ellenben ha megad akkor AK AQ QQ JJ csupa olyan lap ami dominál minket

szal itt pont h nem jó a 3bet

suited gapconnectorral 97s-sel (ami ugye nut) tök okés ha ennyit dob,de AJs nem 3bet
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      70% Fto3b eseten any2t 3betelek, mert ebben a szituban meg nagyobb szazalekban fog dobni, mint altalaban.
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Original von benedeklevi 70% Fto3b eseten any2t 3betelek, mert ebben a szituban meg nagyobb szazalekban fog dobni, mint altalaban.
      Minél többet dob 3betre, annál kevésbé érdemes 3betelni az AJ, KQ szerű lapokat, mivel ha megad, akkor nagyon sokszor dominált leszel, egy 70%-ban dobó emelésével, és majd csak találgathatsz postflop, hogy hol is állsz. Ellenben egy SC-vel csak a magasabb párokkal szemben lesz dominált helyzetben.
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      minel tobbet dob 3betre(alt esetben 70%---> ilyen esetben 80% ra is felmehet, tehat any2 bettel nyereseget termelunk flop elott) A te konkret esetedben(csak 55% a fold to 3b) en is a call mellett dontenek, mert ott nem mukodik az any2 3bet es egyetertek az erveitekkel.