Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Sh Ak

• 12 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      ilyen playa ellen nincs másképp..
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Én callozom csak a 4betét mert kicsi, és pozícióban játszhatunk. Fisheknél ez elég monster szagú line. Nem mennék 100BB-ért tönkre pre 4betelt kasszában AK-val, nem igazán van szerintem fold equityd a 4betje után. Itt szerintem AK-val flip lesz, vagy QQ+ lesz nála legjobb esetben. Rosszabb lapot nem tudok elképzelni a lineja után.
      Az 5beteddel annyit érsz el hogy a gyenge lapjait eldobatod, és lecalloz olyan lapokkal ami ellen hátrányba vagy.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      és mit érsz el a callal? ha JJ-QQval teszi, neked meg esik, több értéket nem kapsz, jobb ellen meg már akkor se fogod eldobni, mert akkor eldobhattad volna preflop
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Nem tudom mekkora fish, mert csak 33 hand van róla, és ez elég kevés. Jó lenne valami read is. De azt tapasztalom, hogy általában a 4betelő fishek ellen ezzel a lappal nem leszünk előnyben. Szerintem jó oddszot kapunk a callhoz. Erre az 1,50-re amivel benne van, nem tolnám rá a stackem. De majd az elemzők megmondják. De a tapasztalataim alapján ez nem lesz +EV.
      Szerintem ennél még a preflop dobás is jobb. Itt blöffbe fordítjuk a kezünket. Vagy szerinted Sharrrky itt elől vagyunk a range ellen? Bár waki azt mondja nem dobunk AK-t preflop 2009-ben SH játékban, de ettől nem is kell vele feltétlen tönkre menni. Nekem nem tetszik, de ettől még nem biztos, hogy igazam van. Nekem ez a tapasztalatom.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      nem mondtam, hogy a fold rossz lehet, tapasztalat alapján én is egyet értek, ha én kapom a 4betet, könnyebben eleresztem még a QQ-kat is...
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Fish ellen AK-val ha tehetem berakom pre.
    • qwertz11
      qwertz11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.16, Hozzászólások: 513
      Original von HEON Nem tudom mekkora fish, mert csak 33 hand van róla
      Hiába 33 hand, a 88/33 statról ordít, hogy idióta. Ilyen ellen AK-val még az csizmámat is felrakom.
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Hiába 33 hand, a 88/33 statról ordít, hogy idióta. Ilyen ellen AK-val még az csizmámat is felrakom.

Az idiótáknál nem lehet jó lap? Ilyen alapon (ha tényleg ilyen hülye) A vagy K magas flopon sem fog dobni, gyengébb kickerű lapokat nem fog eldobni. Ha egy ilyen ellen kapok 3betet oop tuti 4betelem és tönkre megyek, de ez nem ugyanaz a szitu.
    • potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.986
      Sziasztok!

Szóval az illető tényleg eszelős játékot játszott.
      Úgy gondolom nem az a kérdés, hogy most milyen lap lehetett nála.
      Sokkal inkább kérdéses, mivel menne all-in preflop?

77+
      AT+

persze lehet más eszelős lappal is megcsinálná pl: JTs

Ezért próbáltam lerendezni preflop.
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Jó lenne valami read is

Szóval az illető tényleg eszelős játékot játszott.

Ha tudod hogy az ellen a range ellen, amivel ezt megcsinálja elől vagy akkor oké.
      Bár szerintem 33 hand alatt nem sok showdownt láthattál.
      Mivel 3betelt azon asztalon például, vagy mivel callozott 3betet.
    • qwertz11
      qwertz11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.16, Hozzászólások: 513
      Original von HEON
      Az idiótáknál nem lehet jó lap? Ilyen alapon (ha tényleg ilyen hülye) A vagy K magas flopon sem fog dobni, gyengébb kickerű lapokat nem fog eldobni. Ha egy ilyen ellen kapok 3betet oop tuti 4betelem és tönkre megyek, de ez nem ugyanaz a szitu.
      [irony]Igen, a 88/33ból és a 2 minraiseből jól látszik, hogy a range itt KK+[/irony]
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      lehet fe, nem hiszem, hogy csak KK+al csinálná ezt, sztem oké volt így.