Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH ATs

• potyka007
      potyka007
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.01, Hozzászólások: 3.986
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $20,45
      CO:
      $6,05

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:heart: , T:heart:
      MP3 folds, CO raises to $0,30, BU folds, Hero raises to $1,00, BB folds, CO calls $0,70.

Flop: ($2,10) 7:diamond: , A:diamond: , A:club: (2 players)
      Hero bets $1,00, CO raises to $2,00, Hero calls $1,00.

Turn: ($6,10) 4:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $3,05 (All-In), Hero calls $3,05.

River: ($12,20) 8:club: (1 players)

Final Pot: $12,20
  • 4 válasz
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Nem 3betelném preflop ezzel a lappal, mert laza ellenfélnek tűnik aki gyakran fog callozni, és oop nehéz lesz ellene játszani, főleg ha keveset dob cbetre. Ezenkívűl még ezzel a lappal sokszor leszünk dominálva, gyengébb Ax nem nagyon fog minket lecallozni. Ezért egy Ászos flopon gyakran nem tudjuk hol állunk. Ha pedig pár lesz nála elijesztheti az A feljövetele.
      Érdekes, meglepne ha egy A-t ilyen agresszívan játszana. Ekkora stack ellen és ilyen játékos ellen én sem dobnám. Bár kevés hand van róla.
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.07, Hozzászólások: 1.909
      tetszik a 3bet. ilyen playa ellen a preflop 3bet simán mehet value-ért. pont azért, mert ahogy írta HEON, sokat calloz, és sok gyengébb lap is lesz a range-ben, továbbá a kezdeményezést is átvesszük.

hozzáteszem a call sem rossz, és ez pedig a stackméret miatt, mivel kisebb stackméreteknél a pot-stack ratio-t alacsonyan tarthatjuk olyan lapokkal amikkel nem vagyunk biztos a játékunkban.
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      mert ahogy írta HEON, sokat calloz, és sok gyengébb lap is lesz a range-ben

Én nem ezt írtam.
      laza ellenfélnek tűnik aki gyakran fog callozni

Azt mondtam gyakran fog callozni, tehát nem fog dobni pl AJ-t, pp-t.
      Egy pp ellen jó lenne látni mind az 5 lapot mert flopon neki könnyű lesz alacsony boardon játszani, A feljövetele esetén pedig nem fogjuk lestackelni, vagy lehet nála jobb kickerű A.
      gyengébb Ax nem nagyon fog minket lecallozni.

Azért egy A9 nem hiszem hogy belefér nála,(kevés hand van róla) és ez nagyon kis része a skálájának.
      Nem fogunk vezetni a skálája ellen, és oop leszünk. Én nem szívesen játszom így.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      tul nagy lesz a stack/pot ratio és nehezebben fogsz tudni játszani postflop, full stack ellen jobb lenne a 3bet. postflop std.