Strategy pontokról kérdés

• 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Mostanában keveset játszottam, le is mentem vissza bronzra. A kérdésem: mi alapján vontok le? Ugy értem pl. x nap nemjáték az x szorozva 2pont levonás vagy mi a szabálya?
      A másik h a főoldalon ott van, h bronz x pontal. Alatta x pont kell a köv. státuszig. Ezt értem. Utána Lifetime SP: egy jóval nagyobb szám. Ez azt jelenti, h levonás nélkül itt tartanék?
      Előre is thx.
  • 3 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      "Ha egy Pokerplatformon a PokerStrategy által nyitottál számlát és itt játszol, automatikusan StrategyPointokat (SP) gyűjtesz. A státuszok napi frissítésen vannak, így a szintlépés bármikor lehetséges, a státuszokban való visszalépés pedig havi rendszerű lett. Ez azt jelenti, hogy a hónap végéig még akkor is megtarthatod az aktuális státuszodat, ha az előző 4 hétben elért eredményed alapján erre már nem lennél jogosult."

A Lifetime Strategy Pont az idáig összegyűjtött pontjaidat mutatja (tehát a kezdetektől). Ennek az ingyenes szoftvereknél lesz szerepe, mivel 2000 Lifetime SP után megkapod a PS Elephantot.

További infó a itt található: Jutalmazási rendszer
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Nem ilyen bonyolult a dolog :) Pontlevonás nem jár semmiért. Az aktuális fokozatodat az utolsó 4 hét alatt szerzett pontok alapján osztja ki a rendszer. Azt, hogy melyik fokozathoz mennyi kell, megnézheted például ezen az oldalon.

Tehát ha az elmúlt pár hétben nem játszottál, akkor 4 hétre visszamenőleg valószínűleg nem gyüjtötted össze az ezüsthöz szükséges 100 minimális strategypontot így bronz fokozatú lettél.

Ha megint lesz időd játszani, akkor természetesen megkapod a 4 hét pontjai szerint járó fokozatot.

A Lifetime points az az összes eddig gyűjtött pontod. Ez amiatt lehet lényeges, mert vannak olyan mérföldkövek, hogy 2000 lifetime pont után kapsz Elephant licenszet, 5000 pont után a téged beajánló megkapja a maradék $75 jutalmat vagy 500ezer pont után black memberré válsz. Ezeket természetesen nem 4 hét alatt kell összeszedni :)

Tehát a lényeg: a pontjaid mindig megmaradnak, a lifetime pontok a tieid, viszont az aktuális fokozathoz az utolsó 4 hét pontjai számítanak be, így ez az aktivitásod függvényében változhat.

Remélem, nem bonyolítottam túl :)

SZERK: Wáááá, Voki, ettől jobban akkor se hangolhattuk volna össze, ha direkt akarjuk :D
    • 1Cranberries1
      1Cranberries1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.26, Hozzászólások: 3.852
      Áháá... Itt a kutya elásva. :D