kérdés

• taschler0903
      taschler0903
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.03, Hozzászólások: 6
      Hello, a bátyám is megcsinálta tesztet regisztrált a titán pókeren csinált számlát és egyből rajt volt neki az 50$. Nem kellett neki személyit küldeni. Én a partypokeren regisztráltam elküldtem a személyit jött is visszaigazolás hogy megnézték de már rég lejárt a 96 óra és még mindig nem tudok játszani. A 100$-os bónuszomat már el is vesztettem mer lejárt az érvényessége.
  • 3 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von taschler0903 Hello, a bátyám is megcsinálta tesztet regisztrált a titán pókeren csinált számlát és egyből rajt volt neki az 50$. Nem kellett neki személyit küldeni. Én a partypokeren regisztráltam elküldtem a személyit jött is visszaigazolás hogy megnézték de már rég lejárt a 96 óra és még mindig nem tudok játszani. A 100$-os bónuszomat már el is vesztettem mer lejárt az érvényessége.
      A 96 órába ne számold bele a hétvégét. Hogy értred azt, hogy lejárt a 100$ bónuszod?
    • taschler0903
      taschler0903
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.03, Hozzászólások: 6
      Azt írta hogy 05.11.-ig érvnyes. Utána el is tünt. Tesómnak hogy hogy nem kellett személyit küldeni ?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von taschler0903 Azt írta hogy 05.11.-ig érvnyes. Utána el is tünt. Tesómnak hogy hogy nem kellett személyit küldeni ?
      Az akkor valamilyen más, a Party által kínált befizetési bónusz lehetett, mert a PS-es csak a kezdőtőke kiutalása után lesz érvényes. Véletlenszerűen választjuk ki, hogy kinek kell beküldeni az adatait .