Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SH AQo idióta ellen

• Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

CO ($19.65)
      UTG ($23.88)
      Hero (SB) ($25)
      Button ($72.02)
      MP ($32.95)
      BB ($10.33)

Preflop: Hero is SB with Q:spade: , A:heart:
      UTG calls $0.25, MP bets $0.50, 2 folds, Hero calls $0.40, BB calls $0.25, UTG calls $0.25

Flop: ($2) A:club: , 4:spade: , 3:club: (4 players)
      Hero checks, BB checks, UTG checks, MP bets $1.90, Hero calls $1.90, 2 folds

Turn: ($5.80) 8:spade: (2 players)
      Hero checks, MP bets $5.51, Hero raises to $22.60 (All-In), MP calls $17.09

River: ($51) 2:spade: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $51
      Main pot: $51 between Hero and MP, won by MP

Hero had Q:spade: , A:heart: .
      MP had 9:spade: , A:spade: .
      Outcome: MP won $47.95

Pre tök fölösleges a 3bet, mert flopon mindent ad és ha nem talál el a flop, akkor nem tudok dobatni. Mindig pot bet a játéka és mindig engem húz le ez a sok balfék, hihetetlen már. Soha a büdös életbe nem nyer senki ellen, erre az ilyeneket behúzza.

Már lassan minden ilyen szitu -EV fishek ellen, mit kéne csinálni?
      Persze ezért nem értem, hogy egyeseknek, hogy jön össze ilyen 6-7 BI-es session, mikor ilyeneket nem tudok behúzni és bosszankodhatom, hogy miért -3 BI a vége^^
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      " Pre tök fölösleges a 3bet, mert flopon mindent ad és ha nem talál el a flop "

inkább berakod 4 way TPGK az egész letéted.... ez így ultra weak gondolkozás...

nincs olyan fish CS vagy bármilyen arc aki ellen ez ne 3betelném

túl erős lap én már itt KQ AT+ 3 bettelek nem vagyok hajlandó multiway kis potnál ilyen lappal floppot nézni

ha egy CS arc az se egy túl rossz dolog mind pre mind post

ha ne post nemt alál akkor c/f vagy bet flop tól függően sokszor lesz ez valami pocket pár amivel fololnak a floppon

Persze ezért nem értem, hogy egyeseknek, hogy jön össze ilyen 6-7 BI-es session

az a sejtéesm hogy elég NITy arc lehetsz.... ilyen témánál nincsenek nagy ingások...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Sima pre 3bet egy minraise-re, aztán egy A vagy Q magason meg behúzód a stackjét. Ha meg nem talál a flop, akkor c/f, nem kell bonyolítani a játékot ilyen mániákus fish-ek ellen.

Sokkal többet fogsz bukni így, hogy 5 fős potokba keveredsz, aztán egy TP-vel all-in kerülsz...
    • Szonnya
      Szonnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.22, Hozzászólások: 219
      Original von bmilk " Pre tök fölösleges a 3bet, mert flopon mindent ad és ha nem talál el a flop "

inkább berakod 4 way TPGK az egész letéted.... ez így ultra weak gondolkozás...

nincs olyan fish CS vagy bármilyen arc aki ellen ez ne 3betelném

túl erős lap én már itt KQ AT+ 3 bettelek nem vagyok hajlandó multiway kis potnál ilyen lappal floppot nézni

ha egy CS arc az se egy túl rossz dolog mind pre mind post

ha ne post nemt alál akkor c/f vagy bet flop tól függően sokszor lesz ez valami pocket pár amivel fololnak a floppon

Persze ezért nem értem, hogy egyeseknek, hogy jön össze ilyen 6-7 BI-es session

az a sejtéesm hogy elég NITy arc lehetsz.... ilyen témánál nincsenek nagy ingások...

1 ellenfél ellen, aki totál fogalmatlan te nem raknád be? Éppen azért nem emeltem vissza flopon, h a másik 2 játékos ellen ne szaladjak monsztába. Ne vicceljünk már^^

"az a sejtéesm hogy elég NITy arc lehetsz.... ilyen témánál nincsenek nagy ingások..." LOL

Te az ilyen hülyeségeket a fejedből honnan kaparod elő? Ha lenne vmi csöpp eszed, akkor rájössz, h ennek a partinak mindenképpen ez lett volna a vége, csak rohadtul idegesítő, h ezek az emberek mindent elbuknak és ellenem mindig betalálnak.

Meg ugye megint, ha gondolkodnál, akkor arról beszélek, h az ilyeneket rendre elbukom, akkor, h jönne össze egy hot run? Kicsit gondolkozzunk már, te jó ég! :f_thumbsup:
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Töpp csöpp kis eszem is van!!! .... vagy inkább 1 nagy??? :D nem tudom mind1 :D

Hát ha én játszok biztos nem így folyik le...

ha esetlegesen mégse 3beteltem volna pre turn callolok és riveren elfogom dobni....... egy pushra...

Nincs semmi infó erről az emeről amúgy szóval még az is el tudnám képzelni hogy turnön dobom :D

Limplet potba még top 2 párral se csinálok nagy potot nemhogy TPGK-val.... 5 way...

Én nem viccelek én így nyomom... én rájöttem, hogy hatalmas bukók vannak a limpelt potokba...a miket ha végig gondoltam volna normálsian akkor jájövök, hogy inkább el kelle volna dobnom....

de hát ki hogy tolja mindkeinek a maga dolga ez...

én leírtam amit gondolok ne kapard ki légyzsives a szemem :D