Full tilt póker bónusz

• str8toA
      str8toA
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.05, Hozzászólások: 135
      Valamiért az istennek sem engedi, hogy egy sima hozzászólást írjak bezzeg saját témát indíthatok...
      Na mindegy. Szóval teszt sikeres, pár napja regisztráltam a full tilten emailt kaptam, emailt küldtem scannelt képekkel ám nem történik semmi. Utánanéznétek? Köszönöm.

U.I: Az emailt nem arról a címről küldtem amiről regisztráltam mert itt afórumban olvastam, hogy freemail nem mindig megbízható ebben a tekintetben.
  • 10 válasz
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Szia

Valószínűleg ha nincs semmi gond, akkor mostanában kell hogy megkapjad (elméletileg). Nem kaptál egy e-mail hogy küld el mégegyszer? MErt elképzelhető hogy homályossak lettek!

Türelem $ terem :)
    • str8toA
      str8toA
      Bronz
      Nem kaptam ilyen emailt, képeket le is ellenőriztem küldés előtt, hogy valóban minden látszik-e. Amúgy levelet magyarul írtam nem tudom ez befolyásolja-e valamiben a dolgokat.
      Türelmes vagyok én csak tudni szeretném, hogy van-e miért várni vagy próbálkozzak újra:)
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Az, hogy magyarul küldted, az nemlesz gond szerintem, várj még 1-2 napot, ha akkor se történik semmi, írj egy üzenetet a supportnak.

De elméletileg mindjárt betoppan egy moderátor és pontossabb választ ad neked :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Ha nem arról a mailről küldted, amiről regisztrálva vagy a PS-en, akkor az a baj. Küld el arról a címről a képeket, amivel ide regisztráltál, akkor meg fogod kapni! Freemail-el csak az a baj, hogy sokszor spamnek véli a leveleket, és nem kapod meg, de Te ezekszerint megkaptad, úgyhogy a küldéssel már nem lesz gond.
    • str8toA
      str8toA
      Bronz
      Ok, köszönöm. Megpróbálom úgy is.
    • str8toA
      str8toA
      Bronz
      Miután elküldtem freemailről is (magyarul) képekkel mindennel jött egy válasz (angolul), hogy küldjek valamit amivel tudom bizonyítani a lakhelyem. Kicsit vicces:)

Heló,

Sajnos a kérdésedre nem tuduk a kívánt nyelven megválaszolni. Kérünk, írd a kérdésed angol, német,francia vagy orosz nyelven. Ha nem tudsz ezeken a nyelveken, akkor fordulj bizalommal a nyelved üzenet rendszeréhez az oldalunkon.
      http://www.pokerstrategy.com/hu/help/

Üdvözlettel
      Pokerstrategy team

Püsök József schrieb:

Hi there,

Proof of address you can find on documents named "beolvasás0011" in the row "lakóhely" left corner of the picture or on "beolvasás0012" in the fifth row counting from the top.
      I dont remember if I have given you a phone number or not but in any case here you have it: +36-70-xxx-xxxx. I can be contacted anytime in working hours let that be weekend or weekdays.
      Please let me know if it is still necessary to send a bill.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Emailben csak a képeket küldd. Szöveget üzenet formájában (jobbfent, segítség menü).
    • str8toA
      str8toA
      Bronz
      Na akkor nekifutok majd még egyszer...amúgy azért volt a szöveges üzenet mert ők is kérdezték, hogy felhívhatnak-e valamikor. Majd legfeljebb arra a választ is .jpg-ben mentem el:)

Kösz az infót, remélem ezúttal sikerrel járok.
    • zsuzsa52
      zsuzsa52
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.23, Hozzászólások: 3
      helló!

full tiltra regisztráltam,elküldtem már pár napja az ellenőrző e-mailt és nem jött még meg a pénz.utánanéznétek?
      köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von zsuzsa52 helló!

full tiltra regisztráltam,elküldtem már pár napja az ellenőrző e-mailt és nem jött még meg a pénz.utánanéznétek?
      köszi
      Szia! Amennyiben az adataiddal minden rendben, általában 4-5 munkanapon belül megérkezik a pénz.
      Ha ez már letelt, írj egy üzenetet a supportnak, a Segítség menüpontban.