Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl25 Sh Aa

• Attischa
      Attischa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.05, Hozzászólások: 1.760
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU(Hero):
      $26.85
      SB:
      $31.30
      BB:
      $30.85
      MP3:
      $12.40
      CO:
      $18.65

Preflop: Hero is BU with A, A.
      MP3 calls $0.25, CO raises to $1.25, Hero raises to $3.50, 3 folds, CO calls $2.25.

Flop: ($7.6) 3, 4, 5 (2 players)
      CO checks, Hero bets $5.25, CO calls $5.25.

Turn: ($18.1) 3 (2 players)
      CO checks, Hero bets $10.00, CO calls $9.90.

River: ($38) J (2 players)

Final Pot: $38.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and threes(A A).
      CO shows a straight flush, seven high(7 6).

Hero wins with two pairs, aces and threes(A A).
      CO wins with a straight flush, seven high(7 6).
  • 8 válasz
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.15, Hozzászólások: 1.623
      Hello!

3bet potban sztem teljesen jó a félpotnál picit nagyobb nyitás. Ezen a boardon is elég a 4,5$. Ugyanaz lesz a hatása, mint az 5.25-nél és hosszú távon ez a különbség sok lóvé lesz (ha emelésre vagy turnön dobni akarsz).

Turn c/c, c/f, vagy c/r jön szóba.
      A bet nem jó, mert nem betelnél fullal, szettel és kész flössel sem. Hagyni kell floatolni az arcot és egyben potkontrollozol is. Nem ezen a boardon akarunk stackért játszani.

Ha behindcheckol villain, akkor megintcsak stat függő, de riveren általánosan a bet8-10/fold lesz a jó.
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.07, Hozzászólások: 482
      sztem tökéletes volt a megjátszás.......ritka helyzetek egyike ahol sztem sokkal fontosabb a védelem mint bármi más....a flopon betpot/call max védelemért játék is jó line lenne sztem. mert semmiképp nem szeretnénk callt flopon.
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Inkább olcsón jutnék el terítésig és várnék jobb helyzetet amikor stackért játszhatok.
      Mondjuk floppolt 2 pár vagy erősebb, pár+FD vagy ilyesmi.

Még lehet nagyobb a FE egy 4.5$-os bettel, mert az túlzott magabiztosságot sugall.
      A:diamond: x, K :diamond: x lap ugyanúgy megadja a 4.5$-os betet, mint a potbetet, sőt örül, hogy hízlalod neki a kasszát és olyan helyzetet csinálsz, amiből aztán nehezen tudsz kimászni a pot nagysága miatt.
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      nem ült benn fullstackel Villain=) ha már megadja a potbetet is akkor emeljünk addig amíg még előnyben vagyunk...mert itt rengetegszer leszünk előnyben pont az a lényeg hogy a magas kárók fizessenek.
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      :D és itt sztem tönkre megy ő is TT+ lapokkal mert egymást drawra teszik és ilyenkor mindeféle lappal tönkre lehet menni
    • victorius888
      victorius888
      Bronz
      Hát jah. Ezt az Ax, Kx okfejtésemet visszaolvasva minimum 2 cikket el kéne olvasnom, vagy kukoricán térdepelve játszani a következő sessiont. :D
      Viszont a nagy kéz nagy kassza, overpár húzós floppon kis kassza elvet továbbra is tartom.

Lehet az is befolyásolt, hogy ott az eredmény. :D Inkább utólag tegyük be! ;)
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.851
      Eredeti hozzászólás DN6IAX felhasználótól: sztem tökéletes volt a megjátszás.......ritka helyzetek egyike ahol sztem sokkal fontosabb a védelem mint bármi más....a flopon betpot/call max védelemért játék is jó line lenne sztem. mert semmiképp nem szeretnénk callt flopon.
      +1

std
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von fszt
      Eredeti hozzászólás DN6IAX felhasználótól: sztem tökéletes volt a megjátszás.......ritka helyzetek egyike ahol sztem sokkal fontosabb a védelem mint bármi más....a flopon betpot/call max védelemért játék is jó line lenne sztem. mert semmiképp nem szeretnénk callt flopon.
      +1

std
      +2

super std.