Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl100 JJ

• grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) On Game
      SB ($44.05)
      Hero ($141)
      UTG ($175)
      CO ($209)
      BTN ($67.05)

Dealt to Hero J:heart: J:club:

fold, CO raises to $2, fold, SB calls $1.50, Hero raises to $9, CO calls $7, fold

FLOP ($20) 2:diamond: 6:club: 8:club:

Hero bets $13, CO calls $13

TURN ($46) 2:diamond: 6:club: 8:club: 4:diamond:

[color=red]Hero checks, CO bets $46, HERO?

69/21, 0% f3bet, 1.6 AF, 28%wtsd 39% W$sd. A turn checkem után insta potbetet tolt. Jó a 2 utcás ch/c vagy inkább beteltem volna mindhárom utcát?
  • 12 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      A minR ellenére én nagyobbat sqz-elnék, kb. $12-14-ig, hogy ne kapjanak jó esélyeket vacak lapokkal a callra.
      CO ellen ezen a húzós boardon inkább játszok bet/foldot 3 utcán. Biztos, hogy sok gyengébb kézzel fizet, és mivel deepek vagytok tarthat jó néhány húzó kezet, ne adjunk neki ingyen lapot.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      mindhárom utca B/F, a SQZ méret pedig a stackek iatt tényleg lehetne nagyobb ;)
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Nekem amiatt nem tetszik a call, mert mögöttem egy reg ül, aki ha becalloz utánam, és nem jön meg a húzóm v A-om, akkor komplikálttá teszi a dolgokat. Ráadásul így sokszor a fish mögé bírok majd checkelni turnön.

Jajj ez nem ide, másik kézhez akartam betenni. :evil:
    • ChA0seR
      ChA0seR
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.23, Hozzászólások: 354
      Jaja, mélyen egyetértek az előttem hózzászólókkal: nagyobb sqz, 3 utcás b/f.
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.05, Hozzászólások: 36
      Original von ChA0seR Jaja, mélyen egyetértek az előttem hózzászólókkal: nagyobb sqz, 3 utcás b/f.
      +1

a mostani spot pedig nagyon érdekes. 100bb-vel én itt c\r-elnék agróbb\floater emberke ellen, 140-el már nehezebb a helyzet kicsit. check\callal most az a gond,hogy nagyon sok rossz river jöhet. mindenesetre elég nehéz spot, de valszeg callolnék és bíznék egy szimpatikus riverben.(kevés ilyen van)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      c/r turnon mit akarsz elerni? dobatni akarod a bloffot vagy mi? akkor mar call es had folytassa a bloffjet riveren...
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Eredeti hozzászólás LorD231984 felhasználótól: c/r turnon mit akarsz elerni? dobatni akarod a bloffot vagy mi? akkor mar call es had folytassa a bloffjet riveren...
      teljesen std játék lehet ilyen boardon 100(száz) BB-vel a turn ck\r.

állítsuk fel a flop call rangét (draw,weak overpár,erős overpár,set,broadway lapok) kb.

pl. avg floater reg ellen azért játszol\játszhatsz ebben a spotban sokszor check\raiset mert bet után pl. FD-vel olyan pot oddsuk lesz,hogy egyszerűen nem dobathatnak. és sikerül bepakolnod 80\20-ra.

check\call-t úgy képzelted el,hogy marad előtted 30bb amit flush\A\K riveren check foldolsz. vagy 138$-os potba szerinted ki fog bluffolni 30BB-vel?

most keltem, később elolvasom mit írtam mert lehet elég nagy a zűr,sry.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      na ez tényleg tetszik ez a játék, úgyhogy wp... 17%os pot oddsot kapna 100BB-vel és ugye lenne 20% körüli vagy felette oddsa a callra, úgyhogy tényleg jó játék, feltéve ha ilyen nagyon floatol, de mondjuk kevesebbel is ekörül van... tök jó:] ezt valahogy eddig nem moveltam soha

Visszatérve az adott handre, itt sajna kissé deepek vagyunk, nem tudom igy mennyire adaptalhato ez a jatek, es callozni fog-e FD-vel ha mondjuk (nem szamoltam ki) de kb 30-33% pot oddsot kap es equitije meg szinten 20...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Original von SzalaiJani
      Eredeti hozzászólás LorD231984 felhasználótól: c/r turnon mit akarsz elerni? dobatni akarod a bloffot vagy mi? akkor mar call es had folytassa a bloffjet riveren...

állítsuk fel a flop call rangét (draw,weak overpár,erős overpár,set,broadway lapok) kb.

pl. avg floater reg ellen azért játszol\játszhatsz ebben a spotban sokszor check\raiset mert bet után pl. FD-vel olyan pot oddsuk lesz,hogy egyszerűen nem dobathatnak. és sikerül bepakolnod 80\20-ra.

check\call-t úgy képzelted el,hogy marad előtted 30bb amit flush\A\K riveren check foldolsz. vagy 138$-os potba szerinted ki fog bluffolni 30BB-vel?

egyebkent ugy kepzeltem belebloffol ja:] 138as potba 73al :] valszeg nem tenné meg, de nem számoltam riverig bele, igen, gyors komment volt
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Eredeti hozzászólás LorD231984 felhasználótól:
      Original von SzalaiJani

egyebkent ugy kepzeltem belebloffol ja:] 138as potba 73al :] valszeg nem tenné meg, de nem számoltam riverig bele, igen, gyors komment volt

azért írom a 3. kommentet ebbe a topikba mert már az elsőnél nem figyeltél :)
      hangysúlyoztam hogy 100bb-vel x\r-elném a turnt és a válasz hsz-ben még betűztem is biztos ami biztos. my bad. és ha figyelsz láthatod h ebben a spotban 140bb-vel én is CK\C írtam :D

sebaj, marad a gyors komennt :D

felvázolok egy std szitut amit aztán egy teljesen más spotban akarsz értelmezni :] :] :] :] :]
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      [quote][i]azért írom a 3. kommentet ebbe a topikba mert már az elsőnél nem figyeltél smile
      hangysúlyoztam hogy 100bb-vel x\r-elném a turnt és a válasz hsz-ben még betűztem is biztos ami biztos. my bad. és ha figyelsz láthatod h ebben a spotban 140bb-vel én is CK\C írtam nyihahaha

sebaj, marad a gyors komennt nyihahaha

felvázolok egy std szitut amit aztán egy teljesen más spotban akarsz értelmezni fasza fasza fasza fasza fasza][/quote]Kicsit sok lett az idezet igy a vegere:D :D :D es kisse parbeszedde alakitottuk a handet, na sebaj:] ]]

Visszaterve azt hiszem, akkor tartozom egy bocsanatkeressel mert figyelmetlenul olvastam a kommentet, ne haragudj:)

100bbvel nagyon tetszik a move, es fura modon meg nem talalkoztam vele es nem is alkalmaztam de tenyleg tok jo, mert megkapja pot oddsokat a keves equitijere, tok jo, berakom a jatekomba sokat floatolo agrok ellen: )...: ) : ) : )

@tobbieknek mar: )
      Ja és még valami a std játék húzók miatt persze a 3 utcás b/f-re +1... esetleg besult huzok miatt riveren ch/c... de turnon tan hiba volt nem betelni, de ha mar igy alakult akkor turn es river ch/c szerintem ahogy Jani is irta:]
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von ChA0seR Jaja, mélyen egyetértek az előttem hózzászólókkal: nagyobb sqz, 3 utcás b/f.
      +1