Nl50 Aq

• DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.07, Hozzászólások: 482
      A flop gyakorlatilag a nuts mégis az hoggy donkolt majd CSAK megadta az emelésem flopon az nagyon monster szagú volt én ilyen line-t csak vagy kész flusht vagy settet vagy K magas flushdrawt tudok elképzelni. Ezért inkább potkontrollra játszottam turnon mivel védekeznünk nem kell viszont a jobb laptól nem szeretnénk reraiset viszont ha K magas flushhúzója van akkor még van esélyünk arra hogy mindketten javuljunk és akkor kifizet. Természetesen flopon tönkrementem volna viszont nagyon csapdaszagú+ volt ez flopon és turnon...
      Ami ellen védekeznem kell az kb KJ egy pikkel de itt inkább játszák agrón a húzót, és passzívan monstert. szal KJ pikk tönkrement volna ezér ara sem tettem.

Ha nem esik a flushom akkor becalloztam volna az esetleges bluffot vagy bármit. Viszont így hogy javultam, láttam minimális valuet benne ezér a bet félpot riveren és azért adtam meg mert nem nagyon tehetett ászra és elképzelhető volt hogy ezt észreveszi és megpróbálkozik egy blöffraise-el busteddrawal.

$0.25/$0.50 No Limit Holdem
      5 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($46.25)
      CO ($47.65)
      Hero (BTN) ($103.35)
      SB ($50)
      BB ($81.80)

Pre-Flop: ($0.75, 5 players) Hero is BTN Q:diamond: A:spade:
      2 folds, Hero raises to $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

Flop: 3:spade: Q:spade: 10:spade: ($3.50, 2 players)
      SB bets $3.50, Hero raises to $10, SB calls $6.50

Turn: 2:diamond: ($23.50, 2 players)
      SB checks, Hero checks

River: A:diamond: ($23.50, 2 players)
      SB checks, Hero bets $11, SB raises to $22, Hero call 11$.
  • 9 válasz
    • CedLing
      CedLing
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.16, Hozzászólások: 299
      azzal az A-val riveren nem javultal semmit, amit eddig vertel azokat vered most is (jo esetleg QT 2 part), de sokkal tobb keznek segitett ellened

sztem en csekkbehindoltam volna
    • pokerface02
      pokerface02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 1.211
      Original von CedLing

sztem en csekkbehindoltam volna
      Ezt most nem gondolhatod komolyan.......easy vbet

@DN6IAX: azért mert lecallozta a flop raisedet szettre meg flop flushre teszed?....ne már....perzse benne van de ennél bővebb tágabb a range...annyire drawy a board.....rengeteg húzó van kinnt + szarabb made handdel is donk/callozhat

én nagyobbat emelnék floppon.....kb. annyira h turnön kényelmesen be tudjam rakni
      Szerk.:nem ártana vmi info Villainről, azt te vhogy mindig lefelejted, pedig anélkül nehéz normálisan értékelni ;)
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      .
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      szar made handdel pl 2 párok vagy setek azokkal tovább emelt volna, és húzókkal is....nincs más hand a flop flushon kívül ami így játszott volna...esetleg egy olyan közepesen erős kéz amit verünk a QK:spade: de talán azzal is inkább tovább emelt volna....
    • pokerface02
      pokerface02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 1.211
      Eredeti hozzászólás DN6IAX felhasználótól: szar made handdel pl 2 párok vagy setek azokkal tovább emelt volna, és húzókkal is....nincs más hand a flop flushon kívül ami így játszott volna...esetleg egy olyan közepesen erős kéz amit verünk a QK:spade: de talán azzal is inkább tovább emelt volna....
      És akkor kész flössel miért nem emel tovább?....lehet olyan hand is nála amivel floppon nem akar tönkremenni, de turnön még bőven megadna egy betet pl.:K :diamond: J :spade: ........de őszintén szólva nem értelek.....akkor te itt most kizárólag kész flösre teszed ?( ?( .....mert amit eddig írtál abból nekem ez jön le

de még mindig nem írtál semmit Villainről :D
    • DN6IAX
      DN6IAX
      Bronz
      bocs az lemaradt hogy 1 hand sem volt róla.. de a potdonkból látszik hogy nem reg az arc ... a reg viszont tovább emelt volna flushel..ez ilyen egyszerű
    • CedLing
      CedLing
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.16, Hozzászólások: 299
      epp fekves elott voltam elneztem hogy nem betelte turnt

turnt beteltem volna es tuti csekkel megin riveren es ott csekk behind
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      fishtöl láttam már hogy a flopp re raisedre nem mert allint menni settel, mert flushre tesz, és inkább csak calloz és várja a fullt. Ha monsterre teszed akkor nyugodtan checkelj és call river.
      igy akár mehet egy thin v bet riveren, de bet fold, ne bet call
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      river elég easy vbet/fold.