Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100HU -AKs turn minR-t kap

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Egy nagyon feszes ellenfél villain. cbetekre sokat dobált, de azért időnként ő is fellépet agresszívan. nem nagyon tudtam nagyobb kasszát nyerni ellene, mert abszolút laphalott voltam olyan értelemben, hogy nem alakult ki semmi normális kezem postflop. Bár sokat dobált, ahogy írtam, ha meg is adott a flopon, gyakran akkor is folytattam a turnön és ott is inkább a dobás volt jellemző a részéről. Párszor azért visszaemelt flopon, vagy turnön, de ezekre eddig mindig dobtam.
      3beteket többször adta meg hidegen, de nem bonyolódtunk nagyobb potba ezután sem.

Mi lenne itt a legjobb játék?

call? Jó esélyeket biztosít a callra, de javulatlanul mi a terv riverre? A stackem elég nagy marad a pothoz képest, így egy river push nehéz döntés elé állítaná még egy AQ-val is.

pAI? Talán annyival tetszene jobban, hogy ezt itt még megadhatja alacsonyabb húzókkal is. De tekintve, hogy eddig mindig dobtam az emeléseire, most elég nagy erőt mutatnék ahhoz, hogy már itt megváljon a marginális kezeitől.

fold? Na ez nem jutna eszembe ;)

Money Type: REAL MONEY
      Blinds are now $0.50/$1

Seat 1: pborisz - $123.45
      Seat 2: jenbones - $135.20
      jenbones posts small blind ($0.50)
      pborisz posts big blind ($1)

Dealing Cards
      Dealing [A K] to pborisz
      jenbones raises to $3, pborisz raises to $10, jenbones calls $10

Dealing Flop $20 [9 6 Q]
      pborisz bets $9, jenbones calls $9

Dealing Turn $38 [7]
      pborisz bets $15, jenbones raises to $30, pborisz ?
  • 8 válasz
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      mivel nagy a pot es turnon minraisel FE-d biztos hogy nincsen, es szerintem riveren sem lenne, megis milyen lapra tudnal pusholni? Sztem call, aztan ha betalalsz push. Ha K vagy A jon az mar nehez eset, mert nem biztos h eleg lenne.
    • AligatorBlood
      AligatorBlood
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 802
      +1
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.330
      Original von Lackoogcb mivel nagy a pot es turnon minraisel FE-d biztos hogy nincsen, es szerintem riveren sem lenne, megis milyen lapra tudnal pusholni? Sztem call, aztan ha betalalsz push. Ha K vagy A jon az mar nehez eset, mert nem biztos h eleg lenne.
      jó de ha ha csúcs pár szerinted itt már sokszor nem elég, akkor már megadni is rossz, nem?
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Original von GrimTheCat
      Original von Lackoogcb mivel nagy a pot es turnon minraisel FE-d biztos hogy nincsen, es szerintem riveren sem lenne, megis milyen lapra tudnal pusholni? Sztem call, aztan ha betalalsz push. Ha K vagy A jon az mar nehez eset, mert nem biztos h eleg lenne.
      jó de ha ha csúcs pár szerinted itt már sokszor nem elég, akkor már megadni is rossz, nem?
      hol?:) itt meg nincs parja, riveren meg a flushsel pusholna, igen ha riveren A vagy K jon, es csucs parja lesz, akkor valoszinu rossz megadni. De pl egy AQ-t verhetunk egy river K-val de hat azt ott kb sosem lehet tudni... :/
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Original von GrimTheCat
      Már miért lenne rossz? A FD-ra is bőven megvan a pot odds.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      [quote]Original von Lackoogcb [quote][i] igen ha riveren A vagy K jon, es csucs parja lesz, akkor valoszinu rossz megadni. De pl egy AQ-t verhetunk egy river K-val de hat azt ott kb sosem lehet tudni... :/[/quote]Ne kerülje el a figyelmed, hogy a feszessége a postflop játékra vonatkozik. PF sokszor adta meg a 3betet, vagyis Qx bőven lehet nála. Továbbá az én emelési mintám 3bet potokban gyakrabban ösztönzi blöffemelésre az ellenfeleket...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      +1

minden benne van
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Én rátoltam és nagyon sok gondolkodás után megadta Q8-al. Sajnos nem javultam.

Viszont szerintem is Lackoogcb +1