Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 KQs

• gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Sziasztok.

Volt ebben még value?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($3.65)
      BB ($3.75)
      Hero ($10)
      UTG+1 ($11.55)
      CO ($10.10)
      BTN ($10) 20/15 AF: 1.5

Dealt to Hero Q:spade: K:spade:

Hero raises to $0.40, fold, fold, BTN calls $0.40, fold, fold

FLOP ($0.95) K:diamond: Q:diamond: Q:heart:

Hero bets $0.50, BTN calls $0.50

TURN ($1.95) K:diamond: Q:diamond: Q:heart: 2:heart:

Hero checks, BTN bets $1.25, Hero calls $1.25

RIVER ($4.45) K:diamond: Q:diamond: Q:heart: 2:heart: 7:spade:

Hero bets $2, BTN calls $2

Hero shows Q:spade: K:spade:
      (Pre 30%, Flop 97.4%, Turn 98.9%)

BTN shows A:club: K:heart:
      (Pre 70%, Flop 2.6%, Turn 1.1%)

Hero wins $8.05
  • 10 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Többet nem hiszem, hogy ki tudtál volna hozni belőle.
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 3.667
      Első ránézésre arra gondoltam hogy jó ez így csak floppon és riveren nagyobb bet is mehetne
      mert ezzel a line-al sima K-ra vagy akár Busted drawra is tehet.
      Viszont egy sor- vagy flösshúzó már csak a turnön fog fizetni és ha besül akkor egy river ch-re még mindig blöffölhet
      ugyanez a helyzet egy K-al is turnön még megad a húzók miatt és a river ch-re szintén betelhet.
      Tehát: bet,bet,ch/r /mondjuk ehhez nem árt ha van vmi jegyzetünk róla/
      Egyébként pedig szerintem jó kis hand kár hogy nem szóltak hozzá többen. :(
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      ez nálam 3 utca value bet.
      flop nagyobb cbet.
      turn miért ck?csomó mindenből szedünk még valueét.
      sztem többet is kitudtál volna hozni ebből,ha nagyobb a cb+3utca lead.
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Szia kitartas.
      Azért gondoltam jónak a turn c/c-t, mert nem szeretném kiűzni a potból KJ-t, KT-t, JJ-t, TT-et, esetleg rosszabbat, de viszont simán kapok egy bet-et a check-emre az ilyen lapoktól (nem árt néha egy svéd csavar :s_cool: ).

A river lead-re kaphatok akár raise-t is Qx-től (busted draw-ra vagy valami hasonlóra téve).

A flop cb-t az ilyen nagyobb hand-eknél mostanában próbálom variálni.
      Nagyon sok helyen azt olvastam, hogy ilyen flopok esetében érdemes a szokásosnál kicsivel kevesebbet bet-elni (mert ugye nem azt szeretnénk, hogy dobjon hanem, hogy jöjjön). Mondjuk jelen esetben AK-val, mindenféle cb-re jött volna.
    • 20081031
      20081031
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 3.667
      -Szerintem KJ,KT lehet hogy fog hívni de JJ,TT biztos hogy nem:)
      -Betsizeingra meg ugyan ki figyel NL10-en?! :s_ugly: /tisztelet a kevés kivételnek ;) /
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      "mert nem szeretném kiűzni a potból KJ-t, KT-t, JJ-t, TT-et, esetleg rosszabbat, de viszont simán kapok egy bet-et a check-emre az ilyen lapoktól"

sztem ez a range amit írtál nem fog turnön belenyitni örül,h olcsón mehet SD-ig,ellenben egy utcát még tuti kifizet,sőt akár 3mat,ez ellenféltől függ.
      és amit kifelejtettél h a rangében ugyanúgy benne vannak a drawok amik még turnön fizetnek,riveren már nem.

cb nálam ugyanazon a skálán mozog,akár ha air van nálam ha a nut,és a flop texturától függően variálom,ergo drawy boardon a skála tetejét hívom,ha dry akkor pedig az alját.
      itt pl 0.95 a pot flopon,ergo 0.70-és 0.90 a flop cb rangem,és egyaránt van fold equitym ha dobatni akarok airal,és egyaránt szedek elég valuét ha erős kezem van,plusz nem tudnak lapra tenni,bár nl10en olyan híg a mezőny h tök m1,plusz a regek se nagyon figyelik.
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Lehet, hogy igazatok van, és jobb lett volna egy standard cb + bet, bet, bet line. De akkor úgy éreztem, hogy nem jön ha barrel-ezem a turnt (megijed a Q-tól). És ha így van akkor további két bet-et veszítek.

Néha szeretem variálni a játékomat. Nem mindig a nyilvánvaló move-okat csinálom. Ezekből szerintem a magasabb limiteken fogok tudni profitálni. Lehet, hogy tényleg itt NL10-en profitábilisabb ha egyszerűen ilyenkor tolom rájuk a tölteteket.

Ezért kérdeztem, hogy volt e még itt value?
      Mondjuk Jamm is azt mondja, hogy többet nem nagyon tudtam volna belőle kifacsarni.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.330
      Original von gwe Lehet, hogy igazatok van, és jobb lett volna egy standard cb + bet, bet, bet line. De akkor úgy éreztem, hogy nem jön ha barrel-ezem a turnt (megijed a Q-tól). És ha így van akkor további két bet-et veszítek.

Néha szeretem variálni a játékomat. Nem mindig a nyilvánvaló move-okat csinálom. Ezekből szerintem a magasabb limiteken fogok tudni profitálni. Lehet, hogy tényleg itt NL10-en profitábilisabb ha egyszerűen ilyenkor tolom rájuk a tölteteket.

Ezért kérdeztem, hogy volt e még itt value?
      Mondjuk Jamm is azt mondja, hogy többet nem nagyon tudtam volna belőle kifacsarni.
      én fél potokat betelnék minden utcán. ha szerencsém van húzóra tesz és rámemel, ha még nagyobb szerencsém van az esélyek és jók szerint megad, és kifizet ha esik neki a flöss.
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Igen KJ, KT, JJ, TT nyilván sok esetben törekedne a SD-ra, és check-behind-olná a turnt, de még ebben az esetben is egy river bet-et kifizethet.
      De ha ráküldöm a barrel-t a turn-ön nem biztos, hogy jön.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Igazából ellenfél függő a dolog, mert ha olyan arc, aki szeret float-olni, akkor jobb a turn check, mert betelni fog airrel, amit ugye dobna egy second barrelre. Ugyanakkor, ha Kx van nála, akkor könnyen mögénk check-elhet. Ha Qx van nála, akkor meg mind1, riveren úgyis bekerül valószínű minden pénz.

Ha passzívabb arc, aki képes Kx-el végig callozni, akkor meg jobb lenne a bet, bet, bet.