Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl 10$ sh:AK ismét egy fiktív hand.

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 459801
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (BB): $18.25
      UTG: $8.50
      MP: $12.85
      CO: $3.50
      BTN: $5.15
      SB: $10.55

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A :club: K :club:
      1 fold, MP calls $0.10, 1 fold, BTN raises to $0.30, 1 fold, Hero raises to $1, 1 fold, BTN calls $0.70

Flop: ($2.15) 2 :heart: T :club: 8 :spade: (2 players)
      Hero bets $1.45, BTN folds

na itt BTN mint látjuk half stack,és speciel 3bet pot révén,ha flopon AI megy akkor azt már csak elég kis stackel tudja megoldani,szóval kérdésem,h hero:
      -b/c ?
      -b/f ? -->(úgy választunk bet méretet h maradjon terünk dobni)
  • 1 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Egyike a legrosszabb szituknak sztem, amikor a félstack csak megadja a 3betet pre, és nem találunk semmit. Bet fél pot/fold. Ha nincs semmi nála, akkor így is dob, ha meg lapja van, akkor ígyis-úgyis pusholni fog. Ha mind a 2 over élne, akkor sem lenne elég odds a callra, de simán lehet nála AT, KT is, amivel fogja az egyik outunkat.

És van olyan ellenfél, aki ellen c/f-on vagyok egyből, mert tudom, hogy pusholni fog egy pre 3bet call után bármilyen betre.