Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] nl10 fr KK

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($4.90)
      BB ($9.75)
      UTG ($6)
      UTG+1 ($14.90)
      Hero ($10)
      MP1 ($11.85)
      CO ($9.85)
      BTN ($1.85)

Dealt to Hero K:heart: K:club:

fold, UTG+1 calls $0.10, Hero raises to $0.50, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.40, UTG+1 calls $0.40

FLOP ($1.55) 6:diamond: 9:spade: 5:spade:

BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $1, BB raises to $2, UTG+1 folds, Hero calls $1

TURN ($5.55) 6:diamond: 9:spade: 5:spade: 2:club:

BB checks, Hero checks

RIVER ($5.55) 6:diamond: 9:spade: 5:spade: 2:club: K:spade:

BB bets $1, Hero raises to $4, BB folds

Hero shows K:heart: K:club:

Hero wins $7.20

helo

Az első limpelő 9/5, tuti, hogy kis párral jött setminingolni, másik srácról nincs adat.

Flopon pont ezért, mivel lehet kint könnyen set, cbeteltem csak 1et. Ez jó vagy nagyobbat kellett volna?

+ utána jó a megjátszás? Turn+river jó? Turn potkontroll volt a terv, és miután ilyen kicsit betelt riveren, nem hittem el, hogy sora vagy flushe lenne, ezért emeltem.
      Bár akár sorral játszhatta volna ezt. Inkább csak call? Vagy lightabb vbet, mondjuk 3ig? Azt talán megadta volna.

kösz
  • 1 válasz