Melyik platformon érdemes elkezdeni?

• gretzky99
      gretzky99
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.15, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Nézegettem, hogy melyik platform mit kínál, keresgéltem infókat itt a fórumon, de nem tudom eldönteni, hol induljak el.

Szerintetek melyiket érdemes választani? Van "legjobb" taktika, hogy elkezdem az x helyen, aztán egy bizonyos alaptét fölött már az y a jobb, vagy szinte teljesen mindegy?

Köszi a válaszokat.
  • 2 válasz
    • Utahmar
      Utahmar
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.02, Hozzászólások: 2.414
      Szerintem játékerőben nagy különbségek vannak. Pokerkings a legalja, Mansion, Party, és a teteje a Full Tilt, amiket én próbáltam, játékerő szempontjából, saját szubjektív vélemény alapján, SSS játékkal.

Pokerkings nél gyakorlatilag egy segédprogram ( PokerTracker, PokerOffice, Elephant, stb ) sem működik, ezért sokkal lazább a játék, több a hal. Hátrány, hogy csak 5 asztalt tudtam anno nyitni ( ezen azóta változtattak azt hiszem ).
      A bonuszt kiszedni viszont talán nehezebb.
      Én vagy itt, vagy a Mansion on kezdenék, hogy a lemákolásokat leszámítva legyen sikerélményem.
    • bobaol
      bobaol
      Globális
      Regisztrált: 2007.11.14, Hozzászólások: 1.471
      Poker Kings kezeket lehet konvertálni Party Pokerre, azt pedig már beolvassa a PT, és az elephant is. A játékos állomány tényleg laza, de főleg kezdő szinten szinte lehetetlen a bónuszt kiszedni. (nem termelsz annyi rake-et, hogy sikerüljön). Nekem sikerült 11 asztalt megnyitni, többet meg azzal a béna klienssel úgysem lehet átlátni.

Én a Titanon kezdtem, és nem bántam meg. Amég az ember bizonytalan léteznek 1-2 centes asztalok és 10 centes SnG-k. Ott minimális veszteséggel lehet alap stratégiákat gyakorolni. Most is ott kezdeném.