Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl/100 TT

• 7 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      28BB ellen ez easy push nálam. BB azzal hogy callozott szerintem gyenge, nem hiszem, hogy mint waki csinálta egyik videóba KKval csak callozott további akciók miatt, szóval nem ezen a szinten gondolkodnak abban biztos vagyok, egyébként wakinak bejött, csak sajna AK megverte:] ]]

Ja és azért kicsit más volt a helyzet, de a lényeg kb. ugyanaz itt nem erősebb BB kb soha Nálad szerintem...
    • SzalaiJani
      SzalaiJani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.05, Hozzászólások: 36
      fold és note. 99-AA\AK max AQ a range szerintem, ez ellen nem jó a rr\call.

80%-ban postflop beteszik,látjuk milyen lappal képes ezt megcsinálni és csomó infot nyerünk róla.

4b\f meg igazán komikus lenne itt. akkor már inkább sima call (ami egyébként ha reális a felvázolt range nem is rossz elképzelés ~ setmine+ dead money miatt akár pluszosra is kihozhatjuk, bár ez sem tetszik mert 22-77-el soha nem callolnék itt, de a relatív hand valuenk az ellen a range ellen nem sokban más)
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Tegnap nem akartam azonnal írni a handhez, mert olyan hihetetlennek tűnt, hogy a dobás tűnik jó megoldásnak ?(
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      SB fish, ez nem hiszem hogy SSS, bar nem vagyok kepben vele, soha nem jatszottam, de sztem az tobb BB. 28BB-vel kb majdnem anytwo a range azaz kb 40-50% az ellen annyira vezetunk. ebbe benne lesz minden PP szerintem, KQ, AJ+, es akar bloffok is... En itt nem hiszem, hogy SB verne minket. Ugyhogy push meg mindig ezt mondom...

Axleska mondta valamikor de nem emlekszem valamelyik edzesen kerdeztem, vagy videoba emlitette, tenyleg nem emlekszem:) csak remlik, hogy kb ilyen short fishekre kb 88+al szokott pusholni meg megadni... es sztem eleg is, regen kicsit lejebb volt a rangem alja, de most mar 88+, AJ+ nalam boven eleg erre... BBt meg leirtam miert nem eros...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      nekem tetszik a 4bet itt. elottem leirtak, hogy miert lehet jo. tobbet en se tudok hozzatenni
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      4beteltem, pusholt BB, calloztam, slowplayezett KK-t
      lejött floppra a T, de sajnos 4 egyszinü lap is, és vitte flushel a KK

sb-nél valami QJ volt

kösz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      hát vicces BB jól játszott pont mit waki, egyik videojába, slowplayelte a KK-t, de nem hiszem, hogy nl100on ez annyira std move lenne, szóval ellene pont -ev, de readdel nem túl jó regek ellen, fishek ellen, sztem jó a 4bet...